PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639169}
8,4 1 076
ocen
8,4 10 1 1076
Gran Turismo
powrót do forum gry Gran Turismo

Kultowa

ocenił(a) grę na 10

co tu gadac kazdy chlopak mial ta gre, kazdy zbieral na model specjalny, kazdy robil licencje

ocenił(a) grę na 10
radzik8313

To były czasy, Polyphony Digital wyprzedziło konkurencję o lata świetlne, kupa bryk/tras/wyścigów, można było grać do upadłego. O ile dobrze pamiętam można było na karcie pamięci importować auta z swojego garażu i ścigać się z kumplem. Gierka jest daleko w rankingu a myślę że spokojnie powinna się znajdywać w TOP 20

mendey

Lepiej bym tego nie ujął :) Prawdziwa legenda

ocenił(a) grę na 10
radzik8313

moje pierwsze zetknięcie z grą (i PSXem w ogóle) w 1999 roku , miałem wtedy 13 lat . Wujek zapodaje mi GTO Twin Turbo podpicowane na maxa i trasę Grand Valley ... dzikie rodeo , nie potrafiłem okiełznac auta i w ogóle .... Po miesiącu miałem już swoją konsole i swój egzemplarz GT1 :)

Sztocky

Nie pamiętam jakim pierwszym autem jeździłem, ale jak przechodziłem karierę kupywałem Toyote Supre TWin turbo 236 hp. Zawsze zostawało mi 2-4 tys kasy to jeszcze dokupiłem sobie tłumnik i miałem 246hp był Power. To jest jak kolega powyżej napisał Legenda. Legendarna Legenda Legend. 500 Tys. ile to było kasy jak się zakupiło Super Car Model właściwie . Honda Nsx GT Lm 2 race car 549 hp fajnie przerzucał biegi. Miałem wersję AMerykańską w sumie się wychowałem na Angielską wersję. Chciałbym jeszcze raz zagrać.

ocenił(a) grę na 9
Kane777_filmweb

Kultowa,a zarazem bardzo wymagająca gra to była ...

mackal83

Setki godz. się przeznaczyło na tę grę. Wciagała i to bardzo, mało jest takich gierk, które wciągają na lata jak np. seria gran turismo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones