PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608436}
8,0 25 499
ocen
8,0 10 1 25499
Grand Theft Auto IV
powrót do forum gry Grand Theft Auto IV

Podobał mi się ten brudny, zasyfiony, lekko ponury klimat. Na dzień dobry narzekałem na to, że nasza postać za wolno chodzi a za szybko biega. hehe

Bawiłem się przy tej części jak przy żadnej innej. Emocji trochę było. Jedynie nie mogłem okiełznać pod sam koniec czarnego śmigłowca, do którego wskakiwałem z motorówki. Próbowałem kilka razy i zawsze zaraz po przejęciu sterów rozbijałem się o jakiś wieżowiec. Spartolone miał sterowanie.

Jak ktoś chciał speedrunować można było z misji na misje jeździć taksówkami po mieście co trwało o niebo krócej niż klasycznie w samochodzie. No ale ja wolałem rozwiązanie klasyczne. Nie ma to jak podwędzić brykę i pojeździć po mieście. hehe

Strzelanie tez zrealizowane po mistrzowsku.

Grałem w dniu premiery i byłem tym szczęśliwcem, który nie miał problemów z wydajnością.

9/10

STAMiNA

Grałem w I,II,III, VC, SA, V (PS3) i dopiero teraz sięgnąłem po IV.

+ super prowadzące się samochody, tak, osobowe za mocno się bujają, ale muscle cary palą gume, sportowe pięknie driftują a supercary są bardzo przyczepne (model jazdy w V strasznie uproszczony i nudny),
+motocykle też fajne, też trochę mocno bujają ale nadal lepsze niż w GTA V (PS3)
+postacie i humor, jak zwykle zresztą,
+brudny klimat, grafika nie jest aż tak monotonna jak wielu narzekało,

-na PC działa bardzo różnie, na jednych dobrze na innych zaskakująco słabo (mimo że gra ma już kilka lat),
-mało helikopterów, jeśli zrezygnowano z samolotów to trzeba było ich dać do oporu, w końcu to fikcyjny bo fikcyjny, ale nadal Nowy Jork,
-miejscami nachalne wołanie o bowling, drinking itp...

Moje ulubione pozostanie Vice City ale SA i IV oceniam bardzo wysoko.

ocenił(a) grę na 9
marek222

>-miejscami nachalne wołanie o bowling, drinking itp...
W ogóle nie nie korzystałem z tych czynności w świecie gry.

Kurde przechodzę dzisiaj grę i nadal nie mogę poradzić sobie z tym je%^nym czarnym śmigłowcem pod koniec gry. :////

ocenił(a) grę na 9
marek222

-na PC działa bardzo różnie, na jednych dobrze na innych zaskakująco słabo (mimo że gra ma już kilka lat),..
to ty chyba masz PC z 2008 roku

ocenił(a) grę na 9
marcin_lendzion

znaczy mi nie działo przez jakiś czas na windowsie 10 ale ognarnąłem jakoś po serwisie sprzętu

STAMiNA

Zgadzam się. :)

ocenił(a) grę na 9
Torres1993

Przeszedłeś ostatnią misję z czarnym śmigłowcem bojowym? :)
Ja nie daję rady...

STAMiNA

Oj, trochę się namęczyłem z tym, ale po wielu próbach w końcu przeszedłem.

STAMiNA

Żeby ukończyć misję ze śmigłowcem na PC trzeba w opcjach ustawić blokadę 30 klatek na sekundę, bez tego nie da się jej ukończyć.
Ten błąd pojawiał się w sumie już w poprzednich częściach, w San Andreas dajmy na to nie dało się pływać bez tego.

ocenił(a) grę na 9
donmaslanoz14

O zaskoczyłeś mnie. Aż instalne ponownie. :>
Dzięki.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Wg. mnie zaraz po Vice City najlepsza część.
Okej V ma najlepsza mechanikę gry, ale fabularnie i klimatycznie troszkę mnie zawiodła

Dla mnie ;
- GTA Vice City 10/10
- GTA IV 10/10
- GTA San Andreas 9.5/10
- GTA V 9.5/10
- GTA Vice City Stories 9/10
- GTA IV Episodes from Liberty City 9/10
- GTA III 8.5/10 (gralem w sumie chyba ze 4 lata temu wiec sie zestarzała)
- GTA LCS 7.5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones