PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656254}
7,2 2 804
oceny
7,2 10 1 2804
Injustice: Gods Among Us
powrót do forum gry Injustice: Gods Among Us

We francuskim oddziale sklepu internetowego Amazon odnotowano edycję Game of the Year
bijatyki studia NetherRealm – Injustice: Gods Among Us. Jednak na tym nie koniec pogłosek,
gdyż według oferty gra zadebiutuje także na PC i PlayStation Vita.
Sklepy internetowe sieci Amazon są bardzo często źródłem ciekawych pogłosek. Nie raz już
okazywało się, że niezapowiedziana wcześniej na daną platformę sprzętową gra, niedługo po
pojawieniu się na Amazonie zostawała oficjalnie ogłaszana przez wydawców. Czy w przypadku
Injustice: Gods Among Us stanie się tak samo? Na francuskim Amazonie można odnaleźć
ofertę edycji Game of the Year, która jakoby ma zadebiutować nie tylko na PlayStation 3, Wii U i
Xboksa 360, ale także na PC oraz PlayStation Vita. Bogatsze wydanie gry, ze wszystkimi
dodatkami DLC, miałoby ukazać się 6 listopada 2013 roku.
w końcu :) oby tak było a jak mowa o pc życzę
wszystkim co będą mieć grę na wersji na pc żeby byli zadowoleni :)

wort801

na gy online jest ta informacja niestety linka nie przyjmuje :(

wort801

w końcu pełna wersja oby te nowe dlc było za.... to będzie ok :)

wort801

Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż na początku lipca firma Warner Bros., wydawca gry, opublikowała na PC poprzedni tytuł studia NetherRealm – Mortal Kombat. Możliwe, że tym razem twórcy chcieliby przenieść kolejną bijatykę na inne platformy sprzętowe szybciej niż po ponad dwóch latach. Gdyby pogłoski się potwierdziły, Injustice na PC ukazałoby się raptem po pół roku od premiery na konsolach obecnej generacji.
Gods Among Us to bijatyka, w której wcielamy się w najpopularniejsze postaci z uniwersum DC, w tym Supermana, Jokera, Batmana, Nightwinga, Flasha i wielu, wielu innych. Produkcja została ogólnie bardzo ciepło przyjęta przez branżę i graczy. W naszej recenzji, autorstwa Heda, wystawiliśmy jej solidną notę 7.5/10, doceniając tryb fabularny (choć historia może nie spełnić oczekiwań największych miłośników, którzy znają uniwersum DC od podszewki), bardzo dobrze odzwierciedlonych bohaterów czy efektowne potyczki, a trochę narzekając na niedoskonałości w mechanice czy grafice.
Koncern Warner Bros Interactive Entertainment na razie nie skomentował tych plotek. Jeśli w najbliższym czasie nie doczekamy się oficjalnego komunikatu, to być może wydawca wstrzyma się z ogłoszeniem Injustice: GOTY do sierpniowych targów Gamescom. :) oby :)

wort801

ale duzo tu piszesz..atykwna jestes

The_Fallen

aktywny nie aktywna :)

wort801

aktywne hehehe :D

użytkownik usunięty
wort801

Ed Boon, zapytany na Twitterze (bodajże w marcu) o plany związane z przeniesieniem Injustice na PC odpowiedział: "Thinking about it." Z doświadczenia, wiem, że ten pan lubi trollować swoimi wypowiedziami, więc nie zawsze do końca mu wierzę.

Lecz teraz wizyta Injustice: Gods Among Us PC na Amazon. Ostatnio co było z Mortal Kombat? Pojawiła się pozycja na Amazon, sugerująca, że gra wyjdzie na platformę PC, potem szybko zniknęła. Następnie - Achievementy w bazie Steam, a dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Mortal Kombat na PC. Po tym, jest to dla mnie niemalże pewne, że uraczymy Injustice na PC. Wydadzą wszystkie DLC na konsole, potem port, od razu ze wszystkimi dodatkami. Cieszy mnie to, port Mortal Kombat był bardzo dobry, lecz in my opinion są dwa minusy - Online i wszystkie postaci od razu odblokowane. Z tym drugim wiąże się brak możliwości odblokowania paru Achievementów, oraz mniejszy sens istnienia Krypt.

ciekawa wypowiedz nie wiem jak na pc jest ja tylko gram w bijatyki tylko na ps3 a od Ed Boon wiem jaki jest dzięki serii moral kombat :) a od Ed Boon oczekuje ciekawych dlc krórych dla nie jeszcze nie było ;)

wort801

dla mnie powinno być sorry za pomyłkę :)

użytkownik usunięty
wort801

Eda można poznać po serii MK, oraz po jego wypowiedziach na Twitterze :D

Były plotki o wydaniu Mortal Kombat Arcade Kollection z konsoli na PC. Ed Boon zapytany na Twitterze, kiedy gra zostanie wydana na PC, odpowiedział, że nigdy nie było planów wydania gry na komputery. Sprawa ucichła, a później niespodzianka - gra nagle została wydana na Steam.

Tak samo z Mortal Kombat Komplete Edition - padło pytanie "Jak to możliwe, że MK9 nie ma na PC?". Ed odpowiedział: "Bo nikt tego nie chciał". Prawda jest inna, wiele osób chciało portu na komputery, a pan Boon lubi trollować :)

król trollowania on by się nadawał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones