PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605972}
4,3 321
ocen
4,3 10 1 321
Iron Man
powrót do forum gry Iron Man
MINICorn

Tylko jeśli jesteś fanem Starka

Zathar

Jestem fanem Starka. Ale czy jest niezła grafika i czy fabuła nie jest klapą?

MINICorn

Jestem fanem Starka. Ale czy jest niezła grafika i czy fabuła nie jest klapą? I czy jest taka opcja jak gra swobodna, jeśli jest to czy można latać po całym świecie czy dany obszar (mapka)

MINICorn

Ta gra to dno, nie marnuj kasy na taki szajs. Grafika do dupy, a fabuły tam chyba nie ma w ogóle, wyłączyłem po 30 minutach.

MINICorn

No to się wiele dowiedziałeś, ej bo ja tez chce wiedzieć czy można latać swobodnie po mieście

ocenił(a) grę na 1
Ellen Page

Ja bym nawet grosza za ten szajs nie dał ! .Stary nie opłaca się !.Większego gówna nie widziałem !.To jedna z gier po ,której uruchomieniu wznosiło mi się na wymioty !.Ode mnie 1/10.Jeżeli ktoś lubi takie marne kaszanki to polecam jeszcze "Beowulf", oraz "Incredible Hulk".

Dymiano

stary?????? jestem płci żeńskiej....

ocenił(a) grę na 1
Ellen Page

a no tak !,nie zauważyłem, ,przepraszam uprzejmie :D

Dymiano

czyli taki szajs?? To szkoda tracić kasy, a jakie gry polecasz?????

ocenił(a) grę na 1
Ellen Page

tegoroczne :crysis 2,batman arkham asylum,uncharted 3 ,battlefiled 3,call of duty modern warfare 3

Dymiano

thx

MINICorn

Wyrzucisz pieniądze w błoto.

ocenił(a) grę na 3
MINICorn

NIE!!!! POD ŻADNYM POZOREM ZA ŻADNE SKARBY NIE KUPUJ TEGO GÓWNA!!! nawet The incredible hulk był lepszy bo tam przynajmniej było swobodne ekslorowanie miasta tu ni ma nic ciekawego czy wartego uwagi!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones