PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622870}
5,2 146
ocen
5,2 10 1 146

Jagged Alliance: Back in Action
powrót do forum gry Jagged Alliance: Back in Action

Przeciętnie

ocenił(a) grę na 6

Jestem fanem tej seri w zasadzie od początku jej istnienia.
Nowy jagged bardzo mnie ucieszył tym bardziej że dowiedziałem się o nim dosłownie tydzień przed premierą.
Nie mniej jednak gra poki co jest jak dla mnie przeciętna, zamiast tur mamy aktywną pauze, dodaje to grze szybkości i realizmu, trzeba się szybko orietnować i szybciej działać.Jedni uznają to sa minus inni za plus, jak dla mnie sprawdza się to w całkiem ok, co do samej oprawy nie powala aczkolwiek źle nie jest, wymagania nieco przesadzone.Ogólnie pierwsze wrażenie jest na 6/10 nie powaliła mnie ale na maksa mnie też nie rozczarowała.

ocenił(a) grę na 8
Shade83

Przyznam się - nie jestem fanem serii. Na grę JA:BiA trafiłem przez przypadek i bardzo mi przypadła do gustu. Po jej przejściu chciałem zagrać w inne pozycje z "serii". Odpaliłem JA2 i to był dla mnie szok. Szok badziewia i miernoty. Jestem pewien że gdybym najpierw trafił na JA2 to nigdy nawet nie spróbowałbym JA:BiA.

ocenił(a) grę na 6
Boskigrom

Nie zapominaj ile lat dzieli obie te produkcje.JA 2 wyszło w 1999 i jak na ówczesne realia graficznie może nie powalało ale prawdę mówiąc dzięki temu że grafika wyglądała tak a nie inaczej to nie zestarzało się aż tak strasznie.Gwarantuje ci że BIA za około 10 lat dla przeciętnego gracza będzie nie do przełknięcia.Szok biedy i miernoty???Rozwiń nieco temat bo gra swoim rozbudowaniem miażdży po dziś dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones