PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611707}
8,4 1 494
oceny
8,4 10 1 1494
Jagged Alliance 2
powrót do forum gry Jagged Alliance 2

Najlepsza zabawa jest przejść całą grę na zaawansowanym bez wynajmowania najemników i grać z pomocą samych gratisowych postaci. Ja mam prosty sposób.
Robisz postać ze skillami "skradanie+nocne operacje" rozdajesz staty:
ZWINNOŚĆ: max
ZRĘCZNOŚĆ: max
INTELIGENCJA: max
STRZELECKIE: max
DOWODZENIA: min
SIŁA: reszta
WYBUCHOWE:nic
MECHANICZNE:nic
MEDYCZNE:nic
Jak już masz gogle UV i FN-FAL(celownik laserowy, snajperski, stopka) i zestaw nagłaśniający, używasz zestawu kamuflującego, wchodzisz do sektora nocą i czyścisz. Po nabiciu 100 pktów strzeleckich i 10 lvlu jesteś
jak Rambo.
Jedyny problem to czołgi.

użytkownik usunięty
SweetDarkness

I przeszedłeś te czołgi bez najemników?

ocenił(a) grę na 9

Wystarczy mieć zapas bazuk LAW, choć najlepszy jest moździerz bo nim można strzelać nie widząc celu.

użytkownik usunięty
SweetDarkness

Czyli rozumiem, że przeszedłeś:)

ocenił(a) grę na 9

Tak, przeszedłem całych Jagged'ów bez wynajmowania najemników nawet na ekspercie, znalazłem swoje stare saves. :>

ocenił(a) grę na 10
SweetDarkness

NP. Ja osobiście nigdy nie gram IMPem , uwielbiam te teoretycznie słabsze postacie :Ire albo tych niby śmieciowych najemników z MERCA .

ocenił(a) grę na 9
SweetDarkness

ZRĘCZNOŚĆ: 35
ZWINNOŚĆ: 35/max.70
SIŁA: 35
INTELIGENCJA: max (wtedy szybciej się uczy)
DOWODZENIE: min.50
STRZELECKIE: 35
WYBUCHOWE: 35
MEDYCZNE: min.80/max
MECHANICZNE: min.80/max

PLUS: rzucanie i skradanie

W przeciągu 3 dni jesteś zdolny tak go wytrenować, że możesz w podsumowującej staty wiadomości e-mail ze wszystkiego eksperta zrobić (no, może z wyjątkiem dowodzenia, ale 50 w zupełności wystarczy na początek – z NCP'ami się dogadasz a i wzrosną po szkoleniu samoobrony przynajmniej do 90). Podczas tych 3 dni najgorzej jest podbić medyczne i mechaniczne z 80 do 85 :)
U mnie po 3 dniach zazwyczaj IMP ma:
ZDROWIE: 85
ZRĘCZNOŚĆ: na pewno powyżej 90
ZWINNOŚĆ: również w okolicach 90
SIŁA: powyżej 85, a to zależy czy ciężkie przedmioty nosi (skrzynki z narzędziami, kije golfowe, M24, magazynki CAWS, .45, etc.), więcej z czasem wzrośnie ;)
INTELIGENCJA: może być 100, ale to duuużo razy trzeba C4 podkładać i rozbrajać ^^
DOWODZENIE: 75
STRZELECKIE: patrz: INTELIGENCJA ;)
WYBUCHOWE: 100
MEDYCZNE: 85
MECHANICZNE: 85

Gram w wersję 1.12, nie lubię jakoś 1.13 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones