PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002624}
9,3 961
ocen
9,3 10 1 961
Kroniki Myrtany: Archolos
powrót do forum gry Kroniki Myrtany: Archolos

O grze napisano już wszystko, ale dodam kilka zdań od siebie. Nie będzie zaskoczeniem, że to jest gra wyśmienita. Ponad 100 godzin przedniej zabawy, która się nie nudzi. Jedyne, co może w Kronikach irytować, to błędy techniczne. Przez jeden taki wstrzymałem się z grą na wiele miesięcy. Niestety po pewnej łatce gra zaczęła zapisywać się minutę i podobnie wczytywać. Twórcy jednak po pewnym czasie naprawili błąd, więc za jakiś czas znowu zasiadłem przed ekranem, aby dokończyć wspaniałą przygodę.

Kroniki Myrtany pokazują, że nie trzeba wodotrysków graficznych, by stworzyć rewelacyjnego erpega. Wystarczy pomysł, ciężka praca, trochę talentu i mamy jednego z najlepszych RPG. Intrygująca fabuła, która nie ginie w zalewie zadań pobocznych? Jest. Dopieszczony świat tętniący swoim życiem? Jest. Wybory, które coś faktycznie znaczą? Są. Dobrze napisane dialogi? Są. Świetny dubbing? Jest. Wspaniała muzyka? Jest. Rozwój postaci? Jest. Można tak wyliczać i wyliczać. Po prostu Kroniki to dzieło kompletne i chciałbym, aby takich gier, nawet z grafika pamiętającą ostatni przełom wieków, powstawało coraz więcej. Gra, w której zaglądanie w każdy kąt nagradza, gdzie eksploracja wciąga i zachęca do odkrywania tajemnic świata. Gra, w której niejednokrotnie będziemy mieć wiele ścieżek rozwiązania danego problemu. Bez trzymania za rączkę, bez robienia z gracza idioty. Dziękuję twórcom, że poświęcili swój czas na to, aby wielu graczy, w tym ja, za darmo przeżyło jedną z najlepszych growych przygód. 9,5/10 (pół punktu mniej z racji błędów technicznych), w zaokrągleniu dycha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones