PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733754}
7,3 983
oceny
7,3 10 1 983
LEGO Marvel's Avengers
powrót do forum gry LEGO Marvel's Avengers

Ostatnio pojawiły się zdjęcia paru postaci(poniżej napisane) Mega Ekscytacja

-Agentka Carter
-Agent Coulson
-Chitauri
-Black Widow(1 i 2)
-Bruce Banner
-Kapitan Ameryka(1 i 2)
-Falcon- Kapitan ameryka
-Hawkeye(1 i 2)
-Hulk(1 i 2)
-Iron man mark 1, 5, 33, 7, 6, 42, 43, 45 i Hulkbuster
-War machine(1 i 2)
-Quicksilver
-Scarlet witch
-Thor
-Tony Stark
-Ultron mark 1 i Ultimate
-Vision
-CrossBones
-Detroid Steel
-loki
-Wiccan
-STAN LEE-Iron Stan, Stan Buster


Jak wy myślicie? Jakie postacie mogą się jeszcze pojawić? Piszcie w komentarzach. :)

PS: Dla tych którzy nie wiedzieli co to znaczy (1 i 2) oznacza kostiumy z pierwszej i drugiej części Avengersów. :)

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Niestety wyjdzie dopiero w styczniu, ale na Warsaw Games Week będzie można pograć w to jak mi mówiłeś wcześniej.

Rafalino_1000

Oby dali dlc z Gotga,Spider-Mana,Netflixa,przyszlych filmów Mmarvela i Civil War.

Jakby powstqlo Le Civil War to by musieli wszyscy herosi Marvela wystąpić.


Szkoda że brak Dimensiona w Polsce na szczęście gram z synem w Lego Dimensiona a na urodziny dostanie 2 zestawy z Lego Dimensions

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Nieco zazdroszczę. :) No, ale może kiedyś wydadzą u nas. Chciałbym naprawdę, żeby pojawił się Daredevil z serialu, a nie ten z ,,LEGO MARVEL Super Heroes". Przy okazji bym chciał powiedzieć, że kupiłem tego drugiego asasyna i okazało się, że mam po angielsku. Cóż, będę musiał pobrać spolszczenie, albo grać po angielsku.

Rafalino_1000

Właśnie się dowiedziałem że otwarty świat w Avengers będzie taki jak w Hobbiciw ibWładcy Pierscieni

Rafalino_1000

Szkoda że tak długo trza czekać nq Lego Avengers w dodatku nie ma żadnej fajnej gry do stycznia(no może poza Star Wars Battlefront)

Ciekawostka:Gry LMSH i LLoTR jest od lat 12 w. Innych krajach :p

A Star Wars Battlefront dali od lat 16 chociaż tam jest przenocy jak w PEGI 16...
Lepsze jest ESRB niż Pegi.

Możesz mi polecić gry w które chętnie grali by dzieci i rodzice(szczególnie jeśli dorosły będzie miał nostalgię) niw licząc gier Lego,Raymana,Ratcheta i Clanka?

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

1. Do LOTRA się jeszcze nie dziwię, ale z MARVELEM to przesada.

2. Wiesz pewnie, że jest już beta Battlefronta, a żeby zagrać w nią trzeba mieć konto. I wyobraź sobie, że trzeba mieć 16 lat, żeby je mieć. No dobra, zrozumiałe jest to, bo gra jest od 16 lat. Tylko problem mam w tym, że kiedy było Star Force u nas w Toruniu to można było zagrać sobie w Battlefronta na PS4. I zauważyłem, że dzieci, które miały z pewnością mniej niż 16 lat mogły grać. No i jaka tu sprawiedliwość? A do tego nie zagrałem w ogóle, bo były takie kolejki, że nie chciałem już czekać.

3. Z tymi grami do polecenia to dałeś mi naprawdę ciężkie zadanie. Ale postaram się coś wymyślić. :)

Rafalino_1000

No tak ale takie gry jak Spider-Man Shattered Dimensions nie powinno byod lat 16.

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Grając w Spider-Mana zdziwiłem się nieco, że dali od 16 lat. Ja bym spokojnie dał od 12 lat. Przykładowo Ci powiem, że takie ,,Call of Juarez: Gunslinger", które ma naprawdę sporo krwi (niby jest to wszystko przerysowane, no ale jest to krew) i częściowo pojawiają się wulgaryzmy jest od 16 lat. Natomiast Spider-Man ma jedynie przemoc i do tego pozbawioną krwi i jest już od 16 lat. Chyba, że chodzi im o niektóre straszne postaci, ale to wciąż za mało na grę od 16 lat.

Rafalino_1000

Może ktoś zobaczył co robi Spider-Noir i Ultimate w komiksach(Noir zabija,a o tamtym mało czytalem. Ciekawostką jest to że w serialu Mega Spider-Man pokazali Noira ale w złagidzonej wersji(chociaz był tylko prze 10 minut naekranie)



Jak ci mówilem że otwarty świat w LMA będzie taki jak w LH to juz nie wiem. Czytalem tez że będą takie światy jak w LB3(czemu... Niwch dadzą taki jak w Hobbicie,bo to by znaczylo że Mqrvel bazujw się na Dc)

To podasz te tytuły fajnych gier dla dzieci?

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Obecnie do głowy przychodzą mi te rzeczy: seria Worms, Tearaway i gry na Kinecta.

Rafalino_1000

Dzięki. A z Disneya lub DraemWorksa(KangureknKao bym polecił dziecuom)

GRUBY NWRD KUPIŁ LEGO DIMENSIONS I ZROBIŁ FILMIK

Rafalino_1000

Szkoda że w styczniu.

Ale wiemy że:
A)kontrakt nadal istnieje
B)że dadzą więcej
C)ta gra będzie GENIALNA

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

A) O jaki kontrakt chodzi?
B) Wiadomo. :)
C) To też jest oczywiste. :)

Ps. Oby rozbudowali Nowy Jork. A gdyby dali możliwość wchodzenia do niektórych budynków to ta gra była, by po prostu rewelacyjna. Oby także dali więcej pojazdów wodnych, bo w ,,LEGO MARVEL Super Heroes" były tylko 2.

Rafalino_1000

Nie licz na to.Z zestawów Lego nie było żadnych zestawów podwodnych( zsuperheroes) a w filmie-tez nie.

.a chodzi mi o kontrakt tt games

PAW2_

Będzie Jessica Jones! Będzie Jessica Jones!!!

LordVader345

Eee. Taka jedna postać z uniwersum Marvela. Dosyć istotna zresztą. Zakładam, że Twoja wiedza opiera się tylko na takich postaciach jak Iron Man, Hulk i jeszcze kilku innych "filmowych" bohaterach. ;)

Heller1304

Znam ją...


Pytałem o co ci chodzixale później już zrozumiałem

Heller1304

Poza tym dobrze znam Marvela. A na serial czekam bardzo,bardzo chętnie

LordVader345

Serial?

Heller1304

Tak,na Netfliksie

ocenił(a) grę na 10
LordVader345

Uwaga wracam
-młoda i stara agent Carter
-COulson
-sitwell
-aldrich Killian
-Amadeusz i Helen Cho
-American Chavez
-Arkon
-Arnim Zola(CAFA)
-Strucker
-Batroc
-Black Widow(1 i 2)
-beta ray bill
-bruce banner (1 i 2)
-Rumlow i Crossbones
-Bucky Barnes
-Butterball
-Captain America(1 i 2)
-Captain A-sam wilson
-captain britain
-cloud 9
-Cotton Mouth
-Crimson dynamo
-daredevil (classic)
-Detroit steel
-devil dinosaur
-doctor List
-Dum Dum Dugan
-Egghead
-erik selvig
-Ellen Brandt
-Falcon(CAWS)
-Fandral
-Fin Fang Foom
-gargoyle
-gorilla girl
-harley keener
-hawkeye(1 i 2)
-Heimdall
-Hulk(1 i 2)
-hulkling
-iron fist
-iron man(1,5,6,7,16,17,25,33,38,40,42,43,44,45)
-iron monger
-jane foster
-jessica jones
-Korvac
-Kurse (TTDW)
-Loki
-Lou Ferrigno
-powerman
-mandaryn
-mantis
-maria hill(1 i 2)
-maya hansen
-mighty destroyer
-moon boy
-moon knight
-Ms.Marvel(khamala Khan)
-nick fury
-odin
-pepper potts i rescue
-Quicksilver
-Red skull
-scarlet witch
-sentry
-sif
-skaar
-speed
-squirrel girl(unbetable) i squirrel buster
-collector
-Thor(1 i 2)
-thor girl
-Stan lee iron stan stanbuster
-Tony stark
-ultron(1,prime,ultimate)
-Vision
-volstagg
-war machine
-wendigo
-wiccan
-winter soldier

łącznie 113 postaci szybko poszło :)

PAW2_

Nie ma jakiejś na Z?

PAW2_

Dali jeszcze nowe. Policzyłem i mamy chyba 153. Tylko nie ma np. Spider-Mana,Deadpoola czy Wolverina(ba,GDZIE THANOS?!) no ale jest taki Iron Spider,Winter Soldier...

PAW2_

https://www.youtube.com/watch?v=WirGy8fbaqw

Nowy trailer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones