PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733754}
7,3 983
oceny
7,3 10 1 983
LEGO Marvel's Avengers
powrót do forum gry LEGO Marvel's Avengers

Nareszcie!

ocenił(a) grę na 8

Pojawił się pierwszy trailer! https://www.youtube.com/watch?v=zuw92QMPQA4 Moim zdaniem wypadł słabo :/

ocenił(a) grę na 8
TheRobolPl

Nie jest tak źle. Fakt, miałem nadzieję na coś lepszego, ale może kolejne bedą takie, że będzie trzeba zbierać szczękę z podłogi.

TheRobolPl

Tak!!!

TheRobolPl

Na końcu jest Ultron... Jakby co

Ale ja myślałrm że po plakacie będą inne wyglądy bohaterów a nie jak w Lego Marvel SH... Ale czekam i tak na tą grę

ocenił(a) grę na 8
LordVader345

Może w części Age of Ultron zmienią wygląd

DLODI

Oby! Ale czy nienzauważyliście że ta gra to prequel Marvel Sh a jako age of ultron to sequel? Pozostałaby poczekać 2-3 lata na Infinity war

ocenił(a) grę na 8
LordVader345

Najlepiej niech dadzą nam niesamowitą grę teraz, a za kilka lat jedną gigantyczną obejmującą wszystko (wiem- niemożliwe).

DLODI

A ja sobie poczekam parę lat na infinity war

ocenił(a) grę na 7
TheRobolPl

Coś czuje, że będzie to samo, co z LEGO Marvel Super Heroes oprócz historii, czyli ta sama mechanika ten sam wygląd postaci jak już wcześniej wspomniał o tym LordVader345. Mam nadzieję jedynie na to, że będzie dużo humoru.

Rafalino_1000

Coś mi się zdaje że w tej grze będą tylko góra 4 plusy.


Ale oby zmienili tą grę. Bo nie fhcę mi się grać 4 raz w najlrpsą grę lego(Lego marvel sh to najlrpsza gra lego nawet pewien kanał na yt WatchMojo.com)

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Właśnie oglądałem ich film. Według mnie ,,LEGO Lord of the Rings" powinien być na pierwszym miejscu. Natomiast zdziwiło mnie trzecie miejsce dla ,,LEGO Batman 2 : DC Super Heroes". Według mnie to była jedna z najgorszych gier LEGO.

ocenił(a) grę na 8
Rafalino_1000

Lego LotR- masz rację- genialny!- Lego Marvel Superheroes też mi się bardzo podobał.

ocenił(a) grę na 7
marcinmrozowski

Tęż tak sądzę co do LEGO Marvel Super Heroes.

ocenił(a) grę na 8
Rafalino_1000

Według mnie trochę zgapili z GTA; fajnie by było gdyby wyszło "Lego GTA"!

ocenił(a) grę na 7
marcinmrozowski

Też tak sądzę. Niektórzy nazywają ,,LEGO City Undercover" takim legutkowym GTA.

ocenił(a) grę na 8
Rafalino_1000

To prawda. Wiesz, że umarł świetny Sir Christopher Lee?

ocenił(a) grę na 7
marcinmrozowski

Właśnie to przeczytałem. Tak mi smutno teraz. Uwielbiałem go za role Sarumana i Hrabiego Dooku. Oczywiście miał też inne bardzo dobre role.

ocenił(a) grę na 8
Rafalino_1000

Ja też Go Uwielbiałem, przez prze ogromne "G" i "U".
PS Okropnie smutna wiadomość.

ocenił(a) grę na 7
marcinmrozowski

Kupujesz ,,LEGO Jurassic World"?

ocenił(a) grę na 8
Rafalino_1000

Nie wiem, raczej nie.

Rafalino_1000

Ja nie. Jak mój syn dostanie to sobie popykam

Rafalino_1000

Smutne ;(

Rafalino_1000

Oby zdecydowali się zrobić Lego CU na inne wersje platformowe. Albo 3 część(2 nazywa się Chase begins i jest na 3ds

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Chciałbym bardzo na komputer. Ale pierwszą część wtedy, bo w żadną nie grałem.

Rafalino_1000

A jakir jest twoje top 10 w grach lego?

Oglądałeś szczery zwiastun Lego Marvel Sh?

Znasz Bohaterowie Marvela:Doładowani na maxa?

Kupujesz Lego Dimensions?
Jakie byś chciał gry lego aby powstaly?

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

1. Moje top 10 gier LEGO:
10.,,LEGO Batman 3 : Poza Gotham"
9.,,LEGO Hobbit"
8.,,LEGO Batman 2 : DC Super Heroes"
7.,,LEGO Przygoda gra wideo"
6.,,LEGO Indiana Jones : The Original Adventures"
5.,,LEGO Star Wars III : The Clone Wars"
4.,,LEGO Star Wars Complete Saga"
3.,,LEGO Marvel Super Heroes"
2.,,LEGO Piraci z Karaibów"
1.,,LEGO Władca Pierścieni"

2. Tak, oglądałem szczery zwiastun LEGO Marvel Super Heroes, ale słabo znam angielski.

3. Tak, oglądałem ,,Bohaterowie Marvela : Doładowani na maxa.". Co sądzisz o dubbingu polskim? Według mnie był beznadziejny.

4. Nie kupuje ,,LEGO Dimensions", ponieważ potrzebuję pieniędzy, a także nie posiadam konsoli.

Ps. Mam też własne pytanie, czemu zapraszasz mnie do znajomych?

Rafalino_1000

1.Spoko. Ja ci moje wyjawię później.
2. Jest wersja z napisami na Hity Ameryksńskiego YT.
3.Ja na początku oglądałem z angielskim:spoko. A dubbing średni a wiesz dlaczego taki jest? Bo jest na podstawie bajk Avengers:Zjednoczeni czy zmmega Spider-Man.
4.Ja mam x-box 360. Ale raczej nie.
5.Bo tak chcę

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

1. Dzięki.
2. Znowu dzięki.
3. Też sądzę, że angielska wersja jest spoko.
4. Rozumiem.
5. XD

Rafalino_1000

Kur*a dziecko się wtragnęło. Miałem naoisać nie wiem

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Podasz linka do szczerego zwiastuna LEGO Marvel Super Heroes z napisami?

Rafalino_1000

https://m.youtube.com/watch?v=3YO0prfRdu0

Rafalino_1000

Oj chyba to będzie odgrzewany kotlet z lego marvel avengers niestety. Chyba że:
1.Zmienią ich wygląd
2.Będzie 8 poziomów na 1 film.
3.Nie będzie otwartego świata

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Wiesz co, też chciałbym dużo poziomów, ale boje się, że byłoby dużo jakiś bezsensownych poziomów, które dotyczą wydarzeń, które w ogóle nie nadają się na poziom.

Rafalino_1000

Mogą dać ixh 6

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Też tak sądzę. Napiszesz to TOP 10?

Rafalino_1000

10.Lego Przygoda
9.Lego Indiana Jones 1 i 2
8.Lego Racers
7.Lego Harry potter Years 1-7
6.Lego Star Wars TCS
5.Lego Piraci z Karaibów
4.Lego Batman 3
3.Lego CTU
2.Lego Marvel Super Heroes
1.Lego (T)LOTR

Rafalino_1000

To widziałeś ten zwiastun?

Rafalino_1000

Czy pamiętasz jak na scenie po napisach lego batman 3 pojawiaja się telepolter i na początku widziamy jako cienie Avengers a tak naorswdę to inni członkowie Justice League?(To była zapowiedź do Lego Avrngers

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

No widziałem to, całkiem fajna rzecz, chociaż wolałem moment kiedy wyłania się dinozaur, a w tle leci charakterystyczna muzyka z ,,Jurassic Park". I tak, widziałem ten szczery zwiastun. Co do latania to według mnie było bardzo przyjemne. Chyba, że na konsolach były problemy, to co innego, bo ja gram na komputerze.

Ps. Zapomniałem odpowiedzieć na pytanie o to, jakie gry chciałbym, żeby wydali z lego. Otóż chciałbym LEGO Sherlocka Holmesa oraz pełnego Hobbita, a nie DLC, gdyż wolę, żeby dopracowali te dwie części i tak to miałbym może mniej zbugowaną grę.

Rafalino_1000

No to było fajne.

Oni grali na ps4/ps3. Jak grałem na x-boxie 360 i ps4 nie było źle. Chyba jaja se robili albo mieli coś z głowami z czy konsolą.

Sherlock Holmes-Cóż mógłby być ale jeśli tak lego by musiało ztobić tą grę dla dzieci.

Lego Hobbit-Chyba sobie poczekamy. Gra się słabo sprzedawała a jakby ją teraz wycofali z 2014 to za wcześnie. Poczekamy sobi parę lat

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Z tym ,,LEGO Hobbitem" to LEGO samo się skazało na porażkę, ponieważ zrobili tylko dwie części oraz ludzie byli zniechęceni licznymi bugami. Dlatego rzeczywiście trochę poczekamy, bo nie wydadzą gry ze względu na problemy, które wymieniłem wyżej.

Ps. sobie, a nie sobi :)

Rafalino_1000

Ja chciałbym jeszcze lego simpsons,disney,lcu na inne platformy i wiele wiele innych

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

LEGO Simpsons raczej nie byłoby możliwe, bo jest to serial dla starszych, a jak wiemy, LEGO robi gry bardziej dla dzieci, a nie chciałbym grać w dziecięcych simpsonów. Ale do ,,LEGO Dimensions" dodają level pack związany z tą żółtą rodziną. Poniżej podaję link do strony z tym packiem:
http://brickset.com/sets/71202-1/Level-Pack-The-Simpsons

Rafalino_1000

A pokażesz innre?(OPRÓCZ PORATLU I DR.HOUSA BO WIDZIAŁRM

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Proszę:
http://brickset.com/sets/year-2015/theme-Dimensions
http://brickset.com/sets/year-2015/theme-Dimensions/page-2

Rafalino_1000

Amoże zrobią lego scoobt doo

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Jest taka możliwość. Tylko na podstawie czego, by to było.

Rafalino_1000

Ale oby nie było dla dorosłych. Bo jak widzę po pierwszych letsplejach gra jest najpoważniajsza z serii lego(jirassic world)

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Ale w jakim sensie? Chodzi o to, że jest mniej humoru?

Rafalino_1000

Nie. Że jest trochę straszna dla dzieci. Naprawdę. A humoru jest dużo na pierwszych gamplejach:od kiełbasy,świni i dialogów po obsmarkanie wnuczki dyrektora przez Tixeratopsa i karmienia raptorów.

Jest jeszcze parę ale za dużo spoilerować mi się nie chcę. Powiem jeszcze że jest są to momenty z kompsam jak w Piratach z busolą czy we Władcy Pierścieni z Aragornem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones