PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611202}
8,0 1 031
ocen
8,0 10 1 1031
Legacy of Kain: Soul Reaver 2
powrót do forum gry Legacy of Kain: Soul Reaver 2

Podszedłem do niej wiele lat po ukończeniu wielokrotnie pierwszej części (może dlatego przepełniał mnie sceptyzm) i muszę powiedzieć, że przez całą grę czułem się jakbym grał w okrojony dodatek do pierwszej części.

ocenił(a) grę na 10
Maslana90

Przesadzasz. Uważam że druga część była równie dobra jak nie lepsza od jedynki.

Floyt

Lepsza? Napewno nie! Brakowało mi przede wszystkim wszechobecnego w 'jedynce' backtrackingu (no dobra tutaj też on jest ale jako forma posuwania fabuł naprzód).
Nie czułem już także tego genialnego mrocznego/surowego klimatu a jeżeli chodzi o fabułę to hmm... nie rozumiem jak można takie coś jako twórca 'odpierdzielić'.

ocenił(a) grę na 10
Maslana90

Dla mnie wszystkie częsci mają dobry klimat - z lekkim minusem dla defiance. W jedynce akcja dzieje się już po upadku nosgoth więc to logiczne że bedzie miała bardziej ciężki charakter. Z fabułą podobnie - stanowi kompletną historię (bez zakonczenia) i mowienie że w którejś grze była gorsza jest z deka absurdalne.

Floyt

Moim zdaniem z dekka absurdalne (patrząc jednak bardziej hmm obiektywnie) jest tworzenie fabuły która zatacza koło ponieważ zabieg taki stosuje się żeby móc wyginać scenariusze do granic możliwości.

ocenił(a) grę na 10
Maslana90

Mi się fabuła bardzo podobała, i uważam że jest to jedna z najlepszych w świecie gier, ale oczywiście masz pełne prawo się nie zgadzać z moją subiektywną opinią.

użytkownik usunięty
Floyt

2 bardzo dobra najslabszy byl blood omen 2 ktoremu dalbym 7/10.

ocenił(a) grę na 10

Jak patrzeć na całą serię Blood Omen, był prequelem, i jak tak na to parrzeć jest ok.

użytkownik usunięty
Floyt

Ale blood Omen 2 miał najslabszy klimat i fabułę pozatym kulał tam straszliwie system walki. Oczywiście gra jest już dość stara ale np nie ma to startu np do systemu walki z Onimushy czy Devil May Cry nadrabia fabułą. Jestem przy zdaniu że najlepsze było Defiance ale niestety ostatnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones