PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611718}
8,2 2 410
ocen
8,2 10 1 2410
Lego Star Wars: The Complete Saga
powrót do forum gry Lego Star Wars: The Complete Saga

Dziwne...

ocenił(a) grę na 10

Dziwne kiedy gra lego jest prawie najlepsza z całej serii gier SW :O

ocenił(a) grę na 7
mateusz_bobkowski

to co powiedzieć o harrym potterze?

ocenił(a) grę na 10
karollo24

Tak samo. Starsze gry o Harrym Potterze są lepsze od tych nowszych, gry lego są lepsze od tych nowych jak i czasami od tych starszych (gier) :D

ocenił(a) grę na 7
mateusz_bobkowski

co prawda to prawda. chętniej wrócę do lego niż czary ognia lub insygniów śmierci które wołają o pomstę do nieba.

ocenił(a) grę na 10
karollo24

Z tym się zgodzę. Jak dla mnie najlepsza część gier Harrego to Kamień Filozoficzny

ocenił(a) grę na 7
mateusz_bobkowski

pierwsze trzy najlepsze potem jeszcze zakon feniksa jako tako się prezentował. a wracając do tematu tej dyskusji w lego star wars wkurzało mnie to że grając na dwie osoby ekran się dzielił. było to irytujące. w następnych grach lego to zmienili na całe szczęście

ocenił(a) grę na 9
karollo24

No ale po za tym strasznie irytujące są ustawienia dla drugiego gracza. Szczególnie kiedy ktoś chce zagrać na padzie i musi przypasować przyciski pod swoje upodobania. Często się spotykam z tym nawet w nowszych grach z serii LEGO. Też tak macie?

mateusz_bobkowski

Jak dla mnie w jedynce zabrakło eksploracji Hogwartu :/ niedobór sekretów też był mankamentem.

Za to druga i trzecia część- super! W trzeciej części hogwart trochę mniejszy niż w drugiej, ale wynagradzał zróżnicowaniem i pomysłowością.

Czwarta część słaba jak barszcz.

Piąta była nawet ok, ale zabrakło klimatu.

O reszcie szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones