PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659071}
7,1 108
ocen
7,1 10 1 108
Magic: The Gathering Duels of the Planeswalkers 2013
powrót do forum gry Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2013

Boska Gierka

ocenił(a) grę na 8

Kocham Karcianki tego typu:) Zwłaszcza w wersji real ale Wirtualną również nie pogardzę to juz 3 odsłona w jaka grałem i uważam ze ta część jest zdecydowania najlepsza.
Przy okazji pozdrawiam wszystkich fanów Magica i zachęcam tych którzy jeszcze nie grali to spróbowania początki są trudne ale potem jak już wciągnie to nie ma takiego dźwigu który by z tego wyciągnoł.

ocenił(a) grę na 9
13jagu

Zgadzam się z przedmówcą, gra jest niesamowicie wciągająca... Za czasów gimnazjum, czyli dobre 8 lat temu ostatnio grałem w kanciarkę z kolegami z klasy, ale wtedy nikt nie miał pieniędzy żeby dokupić trochę kart i rozgrywki raczej nie były emocjonujące... Gra daje wszystkim równe szanse i na prawdę świetne talie. :)

Zebro0o

Mój brat też grał w tę grę, ale jakoś nie do końca poczuł bluesa, nawiązując do tego co powidział 13jagu, "dźwig" znalazłby się z łatwością.
Jakiś czas temu wziął, wyciągnął wszystkie swoje karty z szafy i wystawił je allegro po bezczelnie niskiej cenie. "byleby się pozbyć". Zobaczcie: http://allegro.pl/magic-the-gathering-fifth-edition-50-kart-i3931181319.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones