PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611076}
7,1 3 119
ocen
7,1 10 1 3119
Medal of Honor: Airborne
powrót do forum gry Medal of Honor: Airborne

Całkiem dobra­ pozycja. Grywalna i­ przypomina jakością­ pierwsze odsłony­ MoH. Pacific­ Assault był­ totalnym­ nieporozumieniem.­ Airborne przywraca­ jakość serii.­ Grafika śmiga na­ full i zero czkawy­ ani przycięć. Tak w­ ogóle też na­ silniku u3. Widzę,­ że ten engine jest­ atrakcyjny­ wizualnie i co­ najważniejsze nie­ masakruje komputera­.

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Co z tego, że grafika jest całkiem dobra skoro reszta jest przeciętna?

ocenił(a) grę na 8
kaioken26

No gameplay daje radę. :|

użytkownik usunięty
STAMiNA

Wojna na Pacyfiku była nieporozumieniem? Nic mi o tym nie wiadomo...

ocenił(a) grę na 7

Pacific­ Assault zajebiste!!!!

użytkownik usunięty
vince25xx

Potwierdzam.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Nie zgodzę się z tym że MoH PA był nieporozumieniem ale to twoje zdanie,twoja opinia i wypada to uszanować.Co do Airborne moim zdaniem rewelacyjna gierka przeszedłem ją już kilka razy dużej mierze ze względu na to że jest ona krótka ale nie zmienia to tego że grafika jak i całe wydarzenia,misje bawią w znaczeniu oczywiście zabawy w grze żeby sobie ktoś nie pomyślał :-/!Najbardziej utkwiły mi w pamięci dwa momenty kiedy naszego kompana przejeżdża/rozgniata perfidnie czołg (mega scenka nigdzie to co pamiętam nie widziałem czegoś takiego) oraz lodowanie na tym mrowisku w ostatniej misji też niezła jazda.Ode mnie mocne 9/10.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

MoH PA- no ziom najlepsze części razem z Rising Sun :D Pierwszy MoH i PA wgniatały dosłownie ;)

Dzzeju

Pierwszy MoH to nie jest Allied Assault jakby co. :P

STAMiNA

bardzo fajna gra i pierwszy fps na ps3 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones