PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611076}
7,1 3 119
ocen
7,1 10 1 3119
Medal of Honor: Airborne
powrót do forum gry Medal of Honor: Airborne

Dosłownie przed momentem, ukończyłem po raz trzeci kampanię i do chodzę do wniosku, że w tej grze nie ma nic, ale to nic dobrego. Czasami się zastanawiam, czy ta gra ma jakiekolwiek plusy?
Polecam tylko fanom gier z serii Medal of Honor.

- Oprawa graficzna nie zachwyca
- Nudne i czasami za długie misje
- Za krótka
- Beznadziejny system Save'ów
- AI przeciwników nie powala
- Silnik gry
- Ogrom spotykanych bugów
- Małe uzbrojenie
- Brak ciekawej fabuły
- Brzydkie, nie ciekawe Cut-sceny
- Naciągane, nie realne fakty
- Nie powalający system ulepszania broni
- Od strony dźwiękowej również nie powala
- Nudny, nie grywalny tryb Multiplayer

ocenił(a) grę na 7
forintleader

Hmm:
- No czy ja wiem. Mi się tam grafika bardzo podobała. Poza tym mój lapek nie świeci nowością, a na nim ten MoH działa ładnie i ładnie wygląda ^^'
- Misje takie jakich się spodziewałem: skok na spadochronie i wykonywanie zadań. Dla mnie główną zabawą była możliwość rozpoczęcia misji gdzie chcemy.
- ... Mogła być dłuższa. Stare MoHy są długie jak diabli.
- System savów bardzo dobry. Przechodzisz -> zapisuje. Kurka bez quick-save-spamu nie daje się rady, co? ]:>
- Silnik gut, zoptymalizowany.
- Na pewno nie ogrom, bo ja żadnego nie wyhaczyłem, a na pewno żaden mi w niczym nie przeszkodził. Z resztą grałem już w znacznie bardziej zabugowane gry, jak STALKER Czyste Niebo, więc tak łatwo się nie daje złamać ]:>
- Jaka mała ilość uzbrojenia?! Jest tyle ile trzeba: wszystkie PMy (chyba prócz yankeskiego odpowiednika STENa), pistolety, karabiny yankesów i szkopów. W końcu w grze są tylko oni, gdyby byli angole czy kacapy to pewnie były by ich bronie też.
- Dobra fabuła: WW2, tam źli Niemcy. Idź ich zabijać. Mi to wystarczy jak na grę o drugiej wojnie ^^'
- Oj tak, gra naciągana jak jasna cholera. Gdy na scenę, którą była jakaś Nazistowska Forteca Zagłady, weszli ci super żołnierze to zacząłem się zastanawiać czy nie gram w jakiegoś Wolfensteina.

Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
forintleader

Nie widzisz zadnych plusów a ukończyłeś gre 3 razy ? Albo kłamiesz co jest wielce prawdopodobne albo gratuluje.

ocenił(a) grę na 3
Meija17

Nie mam powodu by kłamać :) Po prostu gra w moim odczuciu nie zachwyca, może Ty dostrzegłeś jakieś zalety tej produkcji?

ocenił(a) grę na 8
forintleader

Chodzi mi o to ze po co grales w nia 3 razy skoro jest dla ciebie slaba.

ocenił(a) grę na 3
Meija17

Pierwszy raz zagrałem zaraz po wydaniu gry. Potem plus minus, rok później dla przypomnienia. A trzeci raz zagrałem pisząc tego posta, grałem dlatego, że odnalazłem płytę z grą na xboxa360 i po prostu z racji tego, że nie było w co grać, przechodziłem grę 3 raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones