PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623151}
7,3 429
ocen
7,3 10 1 429
Might and Magic: Clash of Heroes
powrót do forum gry Might and Magic: Clash of Heroes

5/10

ocenił(a) grę na 5

Niestety z zalem dalem tej grze tylko 5/10... A dlatego z zalem, ze gralo mi sie strasznie fajnie. Spedzilem z ta gra przeszlo 20h, a i z żoną sparingi robilem. To co laczy te produkcje z innymi herosami, to syndrom jeszcze jednej tury. Humanisci pewnie nie beda sie dobrze przy niej bawic, ale umysly scisle w ukladaniu wojakow w poziome i pionowe trojki znajda naprawde duzy fun. Niestety wiecej niz 5/10 nie moge dac poniewaz: grafika (jak dla mnie) beznadziejna, fabula zalosna, dialogi na poziomie nierozgarnietego gimnazjalisty...

ocenił(a) grę na 8
carlsberg80

Co do wad i zalet masz racje, z tym, że grafika mi się podobała. Z tym, że skoro dobrze się bawiłeś mimo owych wad to czy 5/10 nie jest trochę za niską oceną?

ocenił(a) grę na 5
Mizgalator

Biorac pod uwage sam fun spokojnie 8/10. Ale jak porownalem z innymi grami, ktorym dalem 8, to Herosi wypadaja nieco blado... Dlatego oceniam za caloksztalt, bo jednak technicznie to szalu nie ma.

carlsberg80

Dziwię się trochę Twojej ocenie. Skoro Cię wciągnęła i grałeś w nią sporo czasu bawiąc się dobrze to czy reszta ma aż tak wielkie znaczenie, żeby zaniżać do tego stopnia ocenę? Przyznam dialogi - makabra, ale reszta jak sam napisałeś jest przyjemna (grafika moim skromnym zdaniem również). Myślę, że twórcy tej gry nie mieli ambicji, żeby konkurować z mainstreamowymi grami, a raczej została stworzona właśnie dla ludzi, którzy chcą się rozerwać stąd też uproszczony system walki i pewne umowności w grze.

ocenił(a) grę na 5
kompaktowa

Wlasnie ta gra tylko mnie bawila, zabierala mnie na chwile, gdy mialem troche wolnego czasu. Byla cos jak ulozenie kostki rubika, czy rozwiazanie sudoku. Dlatego dostala ode mnie tylko 5pktow. Najwyzej ocenialem gry, ktore daly mi cos wiecej. Taki Skyrim czy Baldurs byly wielkimi przygodami, z ktorymi spedzalem wiele wieczorow i wsiakalem w nie jak w dobra ksiazkepozwalajac wyobrazni, abym stal sie na chwile czescia tego swiata. To sa moje bardzo subiektywne oceny i maja za cel jakos posegregowac wszytkie gry, ktore ukonczylem. Pozdro kompaktowa. :)

carlsberg80

A no widzisz ja właśnie o tym mówię:) To nie jest Skyrim ani Baldur, to gra zupełnie innego typu, dlatego myślę, że nie ma co ich porównywać. To nie jest gra dla, jak to teraz się dumnie mówi, hardcorowego gracza. To raczej casual i w tej kategorii jak na moje broni się bardzo dobrze. Tym niemniej rozumiem o co Ci chodzi. Pozdrawiam również:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones