PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640475}
5,8 55
ocen
5,8 10 1 55
Mission: Impossible
powrót do forum gry Mission: Impossible

5.0?

ocenił(a) grę na 8

Moim zdaniem gra jest świetna. Zróżnicowane i arcyciekawe misje, całkiem niezły scenariusz ( po części oparty na filmie) oraz klimat sprawiają, że ocenienie tej gry na poziomie 8 nie jest przesadzone.

ocenił(a) grę na 9
Troll23fw

Mam podobne wrażenia. Gra świetna (nie doskonała) i bardzo zróżnicowana. Film M:I 1,5 :D

ocenił(a) grę na 8
wayzee

Chyba trochę za brutalnie potraktowałeś film. Moim zdaniem to dobre kino akcji.

ocenił(a) grę na 9
Troll23fw

.............................

ocenił(a) grę na 8
wayzee

Mógłbyś się bardziej wysilić;)

ocenił(a) grę na 9
Troll23fw

Chodziło mi o to, że ta gra to film 1,5, a nie ocena

ocenił(a) grę na 8
wayzee

Oj, wybacz. Trochę zbyt zagmatwana stylistyka jak dla mnie;)

ocenił(a) grę na 9
Troll23fw

Wiem, sam się zgubiłem :D Jestem anglistą i ciężko mi czasami w ojczystym języku się poprawnie wysłowić.

Troll23fw

Daj spokój grafika wyglądała obrzydliwie nawet w czasach Playstation. Gameplay jest wkurzający, fabuła absolutnie nie wciąga, voice acting to amatorka...typowa gówniana licencjonowana produkcja. Stawiam jeden wytrzymałem 30 minut przy grze. Resztę gry obejrzałem na Youtube.

Troll23fw

Zgadzam się. Gra podchodzi pod Syphon Filter która jest genialna.

wrzosu2Dmx

Przylazł kolejny idiota i wystawił temu nieporozumieniu 10. Boże co za debile krążą po tym portalu.

crazy_race

Jak ja grałem w "mission impossible" to ty kretynie w gacie srałeś.

wrzosu2Dmx

Tak, gówniana gra na postawie filmu z obrzydliwą grafiką która nawet w tamtych czasach odstraszała zasługuje na 10. Gratuluję debilizmu. Porównaj sobie wersje z PS 1 i Nintendo 64. Wersja na Playstation jest gównianym portem.

crazy_race

W grach przede wszystkim liczy się grywalność nie grafika. Max Payne 3 przy Syphon Filter to gówno, Gta 4 przy Driver to dno, Call of Duty 4 przy Medalu z 99 to chu******.

wrzosu2Dmx

Gywalność to też gówno. Słabe sterowanie, przeciwnicy to idioci, krótkie, nudne misje, a te skradankowe to zwyczajny żart. Masz strasznie gówniany gust.

ocenił(a) grę na 8
crazy_race

O gustach się nie dyskutuje dzieci, poza tym ukochany przez wszystkich Driver czy MGS wcale lepszej grafiki nie miały ;)

crazy_race

kiedy schudniesz?

ocenił(a) grę na 7
Troll23fw

Grałem w to mając 10 lat na ps1. Idealny poziom rozgrywki dla 10latka. Wtedy oceniałem grę 10/10. Dzisiaj widzę, że mogło być jeszcze lepiej, ale gra była na tamten czas bardzo fajna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones