PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640616}
5,4 214
ocen
5,4 10 1 214
Mortal Kombat Mythologies: Sub Zero
powrót do forum gry Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero

Ocena

ocenił(a) grę na 9

Jak to możliwe, że ta gra ma tak niską ocenę ??? Ostatnio nawet trochę w nią pograłem i uważam że to naprawdę dobry tytuł (chociaż jak dla mnie zdecydowanie za trudna. Jednak sama otoczka i fabuła jest naprawdę niezła.
P.S. Na necie można znaleźć materiał z kręcenia cut-scenek. Polecam zwłaszcza osobom które wiele lat temu miały do czynienia z grą.

Brock_Lesnar

Gra zbyt popularna nie była, gdyż jeśli dobrze pamiętam wydano ją tylko na PSX. Ponadto była pierwszym spin-offem w serii... i jak się później okazało najbardziej udanym na tle beznadziejnego MK: Special Forces czy Shaolin Monks. Ciekawa odskocznia i warta uwagi, ale tylko dla fanów serii. Gra miała też duży wpływ na późniejsze tworzenie fabuły pod MK4 - postacie Quan Chi i Shinoka.

ocenił(a) grę na 9
the_governor

W Special Force nie grałem, ale Shaolin Monks uważam akurat za kapitalną grę. Dlaczego uważasz że jest beznadziejny ???

Brock_Lesnar

Bo się gówno zna! Shaolin Monks to jak narazie najlepszy spin-off serii!
Kupiłem go dawno temu na PlayStation 2 i nieraz świetnie się przy nim bawiłem!
Ale te dwa pozostałe tytuły słyną niestety z powszechnej opinii najgorszych gier z serii Mortal Kombat.......
Serio, poszukaj trochę "video recenzji"........
W Special Force niemal nie da się grać, jest tak nudny, niedorobiony i..... ogólnie tragiczny po każdym względem....
A w Mythologies: Sub-Zero......
...... jest przynajmniej trochę śmiechu, z poziomu trudności właśnie ;) ale i innych błędów!

Od 12 minuty.......
https://youtu.be/C5_N6APwHUk

Brock_Lesnar

"Mythologies Sub-Zero" jest kpiną w żywe oczy, zaś "Special Forces" jest najzwyczajniej w świecie niedoceniony.

ocenił(a) grę na 2
Brock_Lesnar

Nie znasz się grą była gówniana sterowanie nie do ogarnięcia do tego była bardzo trudna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones