PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004603}
6,0 37
ocen
6,0 10 1 37
MultiVersus
powrót do forum gry MultiVersus

Gram w betę i nie polecam. Masa błędów. Przekokszone dwie postacie, którymi każdy gra. Masa cheaterów bo gra nie ma antycheat. Najgorsze jest to, że w Polsce działa tragicznie ze względu na ping. Nie wiem czy oni te serwery maja z papieru ale ilośc teleportacji i cudów jakie dzieją się na ekranie jest komiczna. Nie ważne czy masz przewagę jeśli po chwili możesz nie wiedzieć nawet że zginąłeś. W trybie 2vs2 zbyt duży chaos. Bardzo słaba przejrzystośc jesli chodzi o ataki czy dostrzeżenie tego co dzieje się w walce i wykonywanie uników. Obecnie nie polecam. Oby w te 5 miesięcy na premierę naprawili grę. Często też osoby które mają nabite 160% po silnym ataku nie wylatują. Nie polecam grać na PC. Gdy wyłączyłem crossplay od razu poczułem różnicę. Na konsoli nie ma osób, które mają one hit killa, albo takie co % im się nie nabijają bo mają jakieś programiki. Jak ktoś ma zamiar grać na PC to obecnie odradzam. Kudłaty OP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones