PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611263}
6,5 4 454
oceny
6,5 10 1 4454
Need for Speed Shift
powrót do forum gry Need for Speed Shift

Gdyby nie to strasznie głupie sterowanie to ta gra byłaby rewelacyjna, a tak jest tylko bardzo dobra.

ocenił(a) grę na 9
Fenix_filmweb

Ja modelowi jazdy nie mam nic do zarzucenia-jest odpowiednio realistyczny, czuć podczas jazdy każdą różnicę wprowadzoną w świetnym skądinąd systemie tuningu. Co prawda poślizgi występują nawet często, ale IMO, jest to wynik dobrego modelu jazdy pokazującemu graczowi jego miejsce w szeregu podczas zbytnich szarż. Gra jest świetna!

ocenił(a) grę na 1
sl4y

REALISTYCZNY??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE Wiedziałem że w rzeczywistości auta ślizgają się po torze czy ulicy myślałem że jeżdżą
(NAJWIDOCZNIEJ NIE UMIEM DOCENIĆ POTĘGI TEJ GRY NO BO) BY MNIE ZMIOTŁA)

Niszczyciel2000

Otóż to! Jadąc w tej grze samochodem ma się wrażenie, że jedzie się po jakiejś galarecie. Tragedia.

ocenił(a) grę na 7
Niszczyciel2000

Podejrzewam, że po prostu jesteś tępy i nie rozumiesz, że jazda w ruchu ulicznym =/= jazda z duża prędkością po torze wyścigowym. Jak dorośniesz, to może (ale tylko MOŻE) zrozumiesz. A póki co słaby troll, wracaj do książek, bo wstyd byłoby mieć kibla w podstawówce.

ocenił(a) grę na 1
Voytash89

hahahahahaha
dorzuciłeś do pieca nieźle brawo !!!
Tylko skąd ja wiem kim ty jesteś i vice versa ?
Może jesteś jakimś bezczelnym szczylem któremu wydaje się że w sieci wszystko może ?
Auta owszem mogą wpaść w poślizg , ale jest różnica pomiędzy jazdą na torze a jazdą po lodowisku ...

Niszczyciel2000

Dobrze temu oslowi odpowiedziales !!!
Jak nie pojecia o tym co pisze, to niech zamknie dziuba i nie glosi herezji. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Rozumiem, ze miales przyjemnosc jechac lamborghini badz mustangiem po torze wyscigowym majac na liczniku setke? Bo jesli nie to nie masz bladego pojecia jak auto sie wtedy zachowuje i po prostu bredzisz bazujac na swoich niczym nie podpartych domyslach.

Niszczyciel2000

przy takich prędkościach opony bardzo się rozgrzewają, przez co samochód się trochę ślizga.
Jak myślisz, dlaczego na wyścigach co jakiś czas zmienia się opony.

ocenił(a) grę na 5
Niszczyciel2000

Jeżeli jednostka napędowa auta znajduję się z tyłu są odpowiednio dobrane opony a silik jest dużej mocy to auto wpada w poślizg kontrolowany co nazywamy driftem, więc auto nie jedzie ale się ślizga. No ale to też zależy od nawierzchni... nie wiem nie znam się jestem dziewczyną ;D

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Jak jeździsz maluchem bo jesteś po zawodówce to Ci się nic nie ślizga....
Szybkie samochody łatwo wpadają w poślizg, nawet idiota to wie. Po za tym istnieje coś takiego jak opony do driftu i sama technika driftowania.

Fenix_filmweb

Zgadzam sie. Sterowanie w tej czesci jest fatalne, a i sama gierka kiepsko wykonana. Tylko klimat i trasy calkiem dobre. Dla mnie 5/10. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 7
Shurtugal_Eragon

I mówi to koleś, który uważa sterowanie w Undercoverze za realistyczne. Weź sobie obejrzyj kilka dowolnych klipów na necie z prawdziwych wyścigów samochodowych, kamera ze zderzaka. Tak się zachowuje prawdziwy samochód - na prostej zapieprza, a na zakręcie musi bardzo zaciskać poślady aka hamulce, by bezpiecznie pokonać takowy i móc potem przyszarżować znów na prostej. Sterowanie jest akurat tutaj bardzo realistyczne, dużo lepsze niż np. w Colinie Dirt, którego też jestem fanem (ale przeskok z Shifta na Colina to śmiech - tam samochód potrafi wyhamować w przeciągu 10m, a po asfalcie, szutrze czy trawie jeździ niemalże tak samo).

Voytash89

Nie ma zamiaru tracic swojego cennego czasu na daremne konwersacje, ktore do niczego nie prowadza... Ani ja Ciebie, ani Ty mnie nie przekonasz, wiec niech zostanie jak jest. Kazdemu podoba sie co innego. Jestem osoba bardzo tolerancyjna i potrafie zrozumiec, iz ktos moze miec odmnienne zdanie na dany temat - mimo, iz ja tego nie rozumiem i sie wogole nie zgadzam... I tyle w temacie... Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 7
Shurtugal_Eragon

Również toleruję i rozumiem. Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) grę na 1
Voytash89

"na prostej zapieprza, a na zakręcie musi bardzo zaciskać poślady aka hamulce, by bezpiecznie pokonać takowy i móc potem przyszarżować znów na prostej." - To jest oczywiste i każdej samochodówce tak robisz ( oprócz arcadówek )
Chodzi mi oto co napisałem wyżej ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones