PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616383}
7,1 831
ocen
7,1 10 1 831
Overlord
powrót do forum gry Overlord

gra jest zwyczajnie kiepska. i to nie z powodu jakichś naprawdę poważnych błędów. raczej nieprzemyślanych decyzji.

po pierwsze - brak mapy. ten kto wpadł na ten arcyzajeb**** pomysł powinien sie chyba powiesić. po tygodniu postanowiłem usiąść do gry i przez co najmniej godzinę błądziłem bo nie było mapy i nie wiedziałem nawet gdzie jestem. potem tak się zirytowałem że nie chciało mi sie grać

po drugie - nudna rozgrywka. przez większość gry przechodziłem ją tak - lewy prz. myszy i f,f,f,f,f,f,f... i tak bez końca. nie ma tu kombosów, czary są łącznie 4 aprzeciwnicy po prostu atakują bez ładu i składu. niby jest humor, ale na humorze nie można stworzyć gry.

do tego dochodzi masa questów, które nie są opisane i nie wiadomo w ogóle jak je wykonać. w dodatku po jakimś czasie o nich zapominamy a gra jest tak zrobiona że wszytko trzeba wykonywać po kolei a gra nie informuje jakie warunki muszą być spełnione żeby dane zadanie wykonać. w pewnym momencie miałem 7 zadań ale mogłem wykonać tylko jedno i nie wiedziałem co robić. problemem był boss tak silny że miniony padały prawei od razu a potem ja. njbardziej irytowało mnie gromadzące się złoto którego nie mogłem nigdzie wykorzystać. w pewnym momencie miałem ponad 2500 monet a żadnego kupca, kowala czy karczmy nie było nigdzie.

jak dla mnie ta gra to syf i nigdy więcej do niej nie usiądę. nie wiem jakim cudem uzyskała takie oceny gdy inne świetne gry są niedocenione

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Jak mogłeś się zgubić na tych prostych mapach? Są małe, zbudowane z korytarzy, do tego co chwila są portale do wieży...
Gra to nie jest kolejny RPG z kolesiem machającym mieczem, do walki służą słudzy i to jest jeden z głównych atutów gry.
Złoto... ręce opadają - bogactwo służy albo zbytecznemu ulepszaniu Wieży (górne piętro) albo pożytecznemu nabywaniu ulepszeń/lepszej broni w kuźni.

Martin von Carstein

ano mogłem. i to jest pierwszy raz. zawsze gdy gram orientuję się w terenie z mapą na większych obszarach czy bez. a kuźni nie znalazłem mimo długich poszukiwań.

Martin von Carstein

ps. mrowisko też składa sie z korytarzy, a gwarantuje ci że byś się tam zgubił

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Tak samo labirynt. Zauważ jednak iż jedno i drugie zazwyczaj jest skomplikowane, jest duża ilość tras. Natomiast w Overlordzie czegoś takiego nie ma. Kuźnia natomiast jest w wieży, po lewej stronie jak się patrzy na sadzawkę, schodami w dół. Po prawej natomiast jest arena zamkowa.

Martin von Carstein

po lewej stronie schodziłem i nic tam nie było, może jeszcze jej nie odblokowałem.
w overlordzie może nie ma dużej liczby tras, ale po np. tygodniu nie grani nie mam pojęcia gdzie prowadzą wszystkie te drogi, a przede wszystkim gdzie iść by wykonać quest! co mówił zleceniodawca już nie pamiętam wskazówek nigdzie nie ma mapy z zaznaczonym punktem też nie ma to co robić? sprawdzać wszystkie drogi po kolei? to mija się z celem więc nie.

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Ja tam najmniejszych problemów z grą nie miałem, ale jakby co polecam zapoznać się z poradnikiem do gry gdzie są te mapy.
Aby odblokować kuźnię należy najpierw odnaleźć piec (są 3). Pierwszy jest na pierwszej mapie, niedaleko wioski i drogi do elfiej doliny. Drugi w mieście Paladyna, trzeci mają Krasnoludy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones