PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623583}
7,4 1 184
oceny
7,4 10 1 1184
Pro Evolution Soccer 2012
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2012

Co mnie boli?! 

ocenił(a) grę na 1

Najbardziej irytuje mnie podczas gry na najwyższym poziomie:
1. Postawa bramkarzy, najczęściej mojego.
2. C. Ronaldo i Messi strzelają z rzutu wolnego niemal za każdym razem i z każdego kąta, nie
mówiąc o innych słabszych zawodnikach każdy jak Beckham.
3. Piłka przyczepiona jest do piłkarza. Przykład: gdy piłka teoretycznie powinna być moja ten
zamiast jej po prostu przyjąć to odbija, jakby wybijał spod nóg rywala.
4. Idiotyczne sędziowanie. Strzelam bramkę i odgwizdany jest spalony mimo, że piłka nie
dotyka osobnika który jest na spalonym. No i te faule, grając jedną połowę 30 min mam na
koncie 25 fauli a komputer 5.
5. Nie można odebrać piłki nie faulując.
6. Gram zawodnikiem umiejętności 96 (Puyol) i przechodzi mnie niemal każdy z
umiejętnościami o wiele mniejszymi. Gdy jest odwrotnie to nie idzie przejść obrony.
7. Rajdy rywali. Komputer potrafi przejść pięciu obrońców i strzelić bramkę, gdy ja przechodząc
dwóch to albo jestem faulowany i nie ma wolnego albo strzelam w obrońcę. - to dość częsty
przypadek.
8. Strzał, często zdarza się, że piłka w ogóle nie jest trafiona a tylko lekko dotknięta, mimo, ze
pasek siły strzału nie jest mały.
9. Wybita przeze mnie piłka spod nóg rywala trafia najczęściej pod nogi przeciwnika, gdy mi
zabierają piłka w cudowny sposób znajduje się pod nogami tego który piłkę odbierał.
10. Przy prostopadłej piłce piłkarz biegnie jak robot w miejsce gdzie ta piłka ma wylądować,
mimo, że podanie i tak zostanie przejęte.
11. Wygrywając 5:0 nie mogę byc pewny, że wygram bo przeciwnik robi 4 fantastyczne
indywidualne akcję i strzela bramkę.
12. Wybita piłka najczęściej trafia do zawodnika z tej samej drużyny, to chyba związane z
przyczepieniem piłki do określonej drużyny.
13. Zero satysfakcji z gry gdy komputer wymienia mnóstwo podań i z łatwością przechodzi
obronę.
14. W sytuacji sam na sam z łatwością minąć bramkarza symulując strzał.
15. Bezsensowne samobóje podczas wybijania piłki.
16. Gdy bramkarz trzyma piłka, nikt nie wraca pośpiesznie na swoją pozycje przez co łatwo
przeciwnik może nasz skontrować.
17. Zawodnicy z jednej drużyny wpadają na siebie.
18. Przeciwnik po stracie piłki o wiele szybciej dochodzi do siebie po zderzeniu, aniżeli mój.
Nawet jak jestem bliżej piłki to przejmie ją przeciwnik.
19. Częste żółte/czerwone kartki, podczas gdy przeciwnik nigdy nie widzi czerwonej.

Większość tych przykładów jest sporadyczna ale do wyłapania, grając dłużej można się nieco
nawkurzać. :|

ocenił(a) grę na 8
Lukasz90

1 z tym moge sie zgodzic.
2 w 90% strzalow takich zawodnikow jak messi i ronaldo ale tez pirlo gerrard.itp... jest jeden sposob ustawic zawodnika z pola w bramce
3 Przy powtorce widac ze zawodnik stojacy tuz obok w rzeczywistosci moglyb pilke przeciwnikowi odebrac bez wiekszych problemow gdy pilka znajduje sie kilka centymetrow od niego a w pesi-e niestety tak nie ma.
4 z tym sie jeszcze nie spotkalem sedziowanie jest na dobrym poziomie
5 bez przesady
6 tu sie nie zgodze akurat takimi zawodnikami jak puyol pique czy ferdinand bez najmniejszych problemow mozna odebrac pilke slabszym zawodnikom.... lepszym tez.
7 to tez zalezy od poziomu rozgrywki, ja nie raz kiwajac kilku zawodnikow strzelalem bramke...to juz zalezy od umiejetnosci ;p skylla
8 strzaly co niektore sa naprawde zalosne przy "klepce" pilka wiekszosci przypadkow jest kopnieta zwyt slabo, ale to nic przy tym jak pilka wybijana jest przez przeciwnikow przez linia bramkowa noga wyciagnieta jak by wbijal samoboja a pilka leci w przeciwnym kierunku ;p
nie chce mi sie dalej opisywac ..... belbelbeleble
jeszcze 11 mozesz byc pewien ze wygrasz bo bedzie 5-4 dla Ciebie ;p pozdr

ocenił(a) grę na 7
Lukasz90

13. Zero satysfakcji z gry gdy komputer wymienia mnóstwo podań i z łatwością przechodzi
obronę.

To ta część, w której odebranie piłki na najwyższym poziomie graniczyło z cudem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones