PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622917}

Różowa Pantera po skarb się wybiera

Pink Panther: Pinkadelic Pursuit
7,3 907
ocen
7,3 10 1 907

Różowa Pantera po skarb się wybiera
powrót do forum gry Różowa Pantera po skarb się wybiera

Ulubione Levele

ocenił(a) grę na 9

Które poziomy waszym zdaniem były najfajniejsze? Oczywiście wszystkie były bardzo dobre, ale mi najbardziej utkwiły w pamięci Zamek Drakuli, Roślinka, Kryjówka Gangstera i oczywiście rolki. Piszcie co sądzicie. Pozdrawiam:)

Nobi_Nobita

Ojj... Zamek Drakuli i Kryjówka Gangstera... jak ja się cholerrrrrrnie bałam tych poziomów,haha . ;D

Nobi_Nobita

Moje ulubione: statek, to z jaskniowcami i zamek drakuli( kiedy ten poziom przechodzilam serio sie balam) a na strychu jak nie moglam przejsc to szlag mnie trafial. Gra mojego dziecinstwa.

ocenił(a) grę na 7
Nobi_Nobita

Najbardziej lubię poziomy na rolkach, gangsterów (fajna leciała tam muzyczka) i bossów, z wyjątkiem oczywiście strychu, bo on akurat był trudny. Natomiast nie lubię jaskiniowców, bomby miały tam mało czasu i ciężko było je donieść na miejsce. Z drugiej strony, im łatwiejszy poziom, tym łatwiej się nim znudzić ;)

Nobi_Nobita

Najbardziej lubię pierwsze Rolki, Kryjówkę gangstera i Egipt.
Ale ogólnie wszystkie poziomy były świetne, może za wyjątkiem ostatniego na strychu. Chyba tylko raz zdołałam go przejść.

ocenił(a) grę na 8
Nobi_Nobita

Pamiętam że za młodu nie lubiłem tej dużej rosiczki. Ale najgorsze według mnie poziomy to Kryjówka gangstera i Starożytny egipt. Za to bardzo lubiłem Pierwsze rolki (te z pociągiem) i oba place budowy.

ocenił(a) grę na 9
Nobi_Nobita

-Jazda na łyżwach
-Prehistoryczna era
-Roślinka 1# Boss

ocenił(a) grę na 8
Nobi_Nobita

Haha pamiętam jak za pierwszym razem Dracula wyskoczył przed bramę :D

ocenił(a) grę na 8
Nobi_Nobita

Lubię wrotki i podkładanie bomby pod dinozaura. Ja nie lubiłam gangsterów, Egiptu, jaskiniowców

ocenił(a) grę na 8
Nobi_Nobita

Moim ulubionym poziomem był Zamek Drakuli oraz jazda na łyżwach. Zimowy klimat tego poziomu był fenomenalny. Całkiem dobrze zrealizowana fizyka gry jak na 2002.r

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones