PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613757}

Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Ratchet & Clank: All 4 One
6,8 265
ocen
6,8 10 1 265
Ratchet & Clank: 4 za Jednego
powrót do forum gry Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Inne też są fajne, ale najlepiej się gra z kimś obok. Ta gra potrafi rozśmieszyć do łez!!!

MACTAS

A dla mnie, jak już pisałem gdzie indziej, to najsłabsza gra z serii. Dziwna grafika, często głupie zachowanie AI kiedy gramy samemu, które nie potrafi bronić się przed wrogami, słaba praca kamery, mało akcji co-opowych, z czego wiekszość sprowadza się do używania zasysacza i wystrzelenia z niego partnera, chaos podczas starć. Natomiast zgadzam się, że gra jest bardzo zabawna, przebija humorem dla mnie całą trylgię Future, i być może jest tuż za dwójką i trójką najzabawniejszą częścią serii, szczególnie Lance i Janice wymiatają. Fabuła też jest całkiem niezła, ma fajne nawiązania do starszych części, np. Skrunch, można nawet powiedzieć że Infoboty z pierwszej części powróciły, tym razem jako holodzienniki, no i może jeszcze soundtrack jest naprawdę niezły, chyba najlepszy w częściach na PS3. podoba mi się też Polska wersja, ale to już zasługa Sony polska, a nie twórców gry.

ocenił(a) grę na 10
Rexus88

Chaos podczas starć to jest najlepsze. Ja lubie walczyć i nie widzieć co sie dzieje!!!

MACTAS

Wiesz, każdy ma inny gust. mnie to niezbyt się podobało, i z większą niecierpliwością oczekuję na Full Frontal assault niż oczekiwałem na All4One.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones