PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611277}

Risen 2: Mroczne wody

Risen 2: Dark Waters
7,1 3 898
ocen
7,1 10 1 3898
Risen 2: Mroczne wody
powrót do forum gry Risen 2: Mroczne wody

Dlaczego ?!

użytkownik usunięty

Nie wiem jak wam ale mi głos Jacka Kopczyńskiego w ogóle nie pasuje do bezimiennego. Z tym dubbingiem bezimienny to ciota a nie bezimienny. Szczerze gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie słusznie myślałem o niej jak o arcani. No ale ten dubbing bezimiennego masakra...

kopczyński o tyle nie pasuje że jest go wszędzie pełno. w arcani był bezim, tutaj jest bezim. ....

użytkownik usunięty
N4f4l3m

No i w Arcani jak i tu za nic nie pasuje.

nie zgodzę sie, głos Kopczyńskiego jest bardzo dobry, nie mogę sie do nieczego przyczepić w jego grze aktorskiej.

użytkownik usunięty
N4f4l3m

Tak, jego głos jest dobry ale za cholerę nie pasuje do bezimiennego. Można by było ten głos przypisać do jakiejś innej postać w grze ale broń boże nie do głównego bohatera. Jest to moje zdanie ale na prawdę przez całą grę odnosi się wrażenie jakby nowy bezimienny był jakąś ciotą który nie wie gdzie jest i nie wie co ma robić jest nie zdecydowany itp.

ocenił(a) grę na 9

Mnie też nie pasuje Kopczyński i to prawda jest w Arcani, Risen 2. Ostatnio grałem w Assasin's Creed i powiem szczerze, że świetnie tam pasował jego głos, ale tak z ciekawości zapytam kogo widziałbyś jako Bezimiennego w polskiej wersji Risen 2? Pomijając może Jacka Mikołajczaka bo zrobił świetną robotę dubbingując Beziego.

użytkownik usunięty
bozo777

Trudno mi powiedzieć, bo w sumie nie gram zbyt dużo w gry w których jest Polski dubbing. :d Ale gdybym miał już wybrać to zdecydował bym się na Grzegorza Pawlaka.

ocenił(a) grę na 9

Jak trochę grałem w Risena 2 to zauważyłem, że Pawlak świetnie zdubbingował Largo. Mógłby być całkiem niezłym nowym Bezim. Ja chyba zdecydowałbym się na kogoś z dwójki Łukasz Nowicki, Przemysław Nikiel.

ocenił(a) grę na 10

Kopczyński wprost idealnie pasuje do pirackiego bezimiennego. Przestańcie narzekać, Mikołajczak się do tego nie nadaje, on niech lepiej pozostaje przy wypakowanych postaciach typowo Gothicowych. A do gry tego pierwszego nie można się przyczepić, wolelibyście grać gościem z jakimś niskim głosem, który basem potrafiłby rozwalić głośniki? Nie sądzę! Głos Kopczyńskiego nie sprawia, że postać jest ciotowata tylko przebiegła, nabierająca pirackiego stylu i zachowań.

użytkownik usunięty
matrixgothic

Grając w Gothic'a 2 czułem się jakbym grał prawdziwym wojownikiem nie bojący się orków ani smoków. A grając w Risena 2 czułem jakbym grał Adamem Lambertem ( nie żebym wiedział kto to jest ).

ocenił(a) grę na 8

Kopczyński, Mikołajczak i Pawlak tych głosów nie da się już słuchać, może i grają bardzo dobrze, ale bez przesady, za dużo ich w grach, uszy od ich ciągle powtarzających się głosów więdną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones