PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611277}

Risen 2: Mroczne wody

Risen 2: Dark Waters
7,1 3 903
oceny
7,1 10 1 3903
Risen 2: Mroczne wody
powrót do forum gry Risen 2: Mroczne wody

Nie wiem dlaczego ludzie tak krytykują ten tytuł. Moim zdaniem najbardziej marudzą gracze
doszukujący się klimatów Gothica, bo nie dostrzegają wtedy klimatu (bardzo dobrego zresztą)
Risena. Wielu z nich mówi, że jedynka była lepsza a ja uważam odwrotnie. Risen 2 miał fabułę
na tym samym (jak nie lepszym), system rozwoju postaci miał najlepszy (lepszy nawet od
Gothiców), walka była specyficzna dla tej części jednym się podobała drugim nie (choć to
rozległy temat), o grafice nie wspomnę (+), dubbing mógłby konkurować z Gothicowym, a baga
miałem 1 MORZE 2 (czyli tyle ile poprzednie produkcje). Risen 2 Mroczne Wody wkroczył na inne
tory (wcale nie gorsze od poprzednich) które miały zachęcić większe grono osób do grania, nie
wiem czy jej się to udało ale na pewno zwróciło to na nich uwagę, bo ktoś musiał dać wysokie
noty takie jakie ja jej daje bo ocenę by miała 3/10 a nie 7/10 (według grających inni dali wyższe
noty np. cd-action 8/10).

ocenił(a) grę na 5
Enki220

na razie wydostałem się z Tacarigui i jest całkiem nieźle choć czuć że nie jest to megaprodukcja. Nigdy w Risenie nie czułem klimatu gothicowego, dla mnie te serie nie mają nic wspólnego i się w Risenie 2 tych elementów nie doszukuję. Mam jednak nadzieję, że po Risenie 3 Pirania zrobi nowego Gothica (albo kolejny sequel po trójce albo reboot pierwszej części - o takich pomysłach mówili ludzie z Piranii kiedyś)

użytkownik usunięty
Enki220

Lepszy od 1 która była nudna.

ocenił(a) grę na 5
Enki220

jestem świeżo po przejściu - gra jest niskiej klasy niestety ale nie jest do końca zła. Ode mnie 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones