PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611277}

Risen 2: Mroczne wody

Risen 2: Dark Waters
7,1 3 898
ocen
7,1 10 1 3898
Risen 2: Mroczne wody
powrót do forum gry Risen 2: Mroczne wody

gra dobra +

ocenił(a) grę na 7

początek irytował mnie i nie mówię tu tylko o pierwszej lokacji, ale również o samym bohaterze- cienias, że masakra. Do pewnego momentu rozwoju postaci nasz bohater nie daje rady z niczym. Na szczęście później jest lepiej, nawet go polubiłem, lecz gdy rozkręciłem się na dobre- gra się skończyła o.O
Jeśli chodzi o doznania wzrokowe, to jest naprawdę bardzo ładnie, wszystko wygląda żywo, chce się zwiedzać ten świat, każdy zakątek. Nawet spodobały mi się klimaty pirackie !

magicswordpl

A ty byś chciał bohatera który jest bardzo silny i nic/nikt nie ma szans z nim wygrać? Na tym polegają gry RPG by trochę się pomęczyć i jak to mówią "Z zera zrobić bohatera".

ocenił(a) grę na 7
przemo125

Jako wprawiony w boju pogromca tytana , powinien dzika z większa wprawą pokonać- może wóda go osłabiła ;-) Mimo wszystko, gra za krótka...chętnie w trzecia cześć bym zagrał.

ocenił(a) grę na 5
magicswordpl

na jakim kompie grałeś? Mam sobie kupić nowy komputer na premierę Wiedźmina 3 ale póki co mam stary a zagrałbym wreszcie w Risena 2.

Będzie znośnie chodzić na core 2 duo 3,0 ghz, 4gb ram i gf 9800 gt?

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

Będzie.

ocenił(a) grę na 5
BamMargera

no to git, dzięki za odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones