PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704253}

Risen 3: Władcy tytanów

Risen 3: Titan Lords
7,0 1 853
oceny
7,0 10 1 1853
Risen 3: Władcy tytanów
powrót do forum gry Risen 3: Władcy tytanów

2 minuty temu skończyłem Risen'a 3 i końcówka trochę do kitu. Zabiliśmy Nekrolotha i nic ?!? Po zabicu żadnego słowa nikt nie powiedział. Tylko statek odpływa i jeb napisy. Chociaż jakby ktoś powiedział "Koniec przygody, jedziemy do domu", a tu nic wogóle. Z racji tego nie zapamiętam tej gry na długo i matkoo boska ile ja kasy w tej grze. Wczytam sejw i posprzedaje wszystko. Ciekawy jestem.

ocenił(a) grę na 7
Lesterixer

Posprzedawałem wszystko i wyszło mi 82 tysiące monet. Ogólnie gra na średnim poziomie bardzo łatwa. Na trudnym wydaje mi się, że też by była strasznie okrojona.

ocenił(a) grę na 7
Lesterixer

Ciekawszą i bardziej atrakcyjną frakcją są strażnicy magów czy łowcy demonów ?

ocenił(a) grę na 7
returner

Byłem tylko łowcą demonów, strażnikami magów nie grałem to nie mam jak porównać ;)..

ocenił(a) grę na 7
Lesterixer

Ja najpierw zwiedziłem i zrobiłem wszystko na wyspach krabów, Takarigui, Antigui, złodziei, mgieł,
a potem dopiero na wyspach głównych gildii Kila, Calador, Taranis.
Ostatecznie wybrałem strażników magów, bo łowcy demonów zbyt bardzo przypominali mi
najemników/łowców smoków z G2NK, którzy byli w tamtej grze najmniej atrakcyjną gildią na
tle paladynów z Khorinis czy magów ognia z klasztoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones