PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704253}

Risen 3: Władcy tytanów

Risen 3: Titan Lords
7,0 1 861
ocen
7,0 10 1 1861
Risen 3: Władcy tytanów
powrót do forum gry Risen 3: Władcy tytanów

Ku mojemu zaskoczeniu Risen III jest bardzo dobrą produkcją ma prawie wszystko to co miał Gothic bądź stara się to mieć co moim zdaniem wyszło mu na dobre.Najbardziej cieszył mnie wyrazisty główny bohater oraz ciekawa ekipa towarzysząca a przede wszystkim kostuch z którym miło się podróżowało.Fabuła jak to już przystało na Risena nie równa się z Gothic-em ale daje rade,gra jest dobrze zoptymalizowana,mamy kilka nowości oraz ulepszeń jak i przeróżne smaczki od twórców Piranha Bytes jak np. wrzód wersji v2 :).

ocenił(a) grę na 7
DemiaN

Zgadzam się. Gra może nie jest rewolucyjna, ale z pewnością jest rewelacyjna. Grywalna jak jasna cholera, ładna graficznie.
Masz rację, że Bezimienny jest wyrazisty. Do tego ma poczucie humoru, np. jak przy pomocy voodoo wcielił się w Makoto, a potem zagadał z Wąskim ("Eeeee, bambule, bambule") czy coś w tym klimacie. Ogólnie poczucie humoru jest tutaj na dość wysokim poziomie.
Gnomy są przeurocze, normalnie nic tylko płynąć na Wyspę Złodziei i z nimi pogadać. Też trochę śmiechu przy tym jest. Jestem mniej więcej w 1/3 gry i niestety zauważyłem niewielkie braki. Ani razu nie zmokłem, ani razu nie zaskoczyła mnie burza. Może dalej jakaś nawałnica mnie spotka.
Poza tym system walki - prosty, ale i tak satysfakcjonujący. Trochę gorzej z otwieraniem skrzyń (banalnie proste). Za to motywy z małpką złodziejką, wcieleniami czy lotem papugi znakomite. Rzeczywiście smaczków jest sporo. Do tego całkiem przemyślana fabuła, sporo zadań się ze sobą łączy.

Jest jednak jedno ALE. Risen to nie Gothic i to jest jego największa wada. No cóż, to dwie zupełnie różne gry, Gothic jest po postu lepszy, choć podejrzewam, że to zasługa sentymentu i wspomnień związanych z Gothickiem.

ocenił(a) grę na 7
Lukas_Art

No i jeszcze jedno. Kiedy Bezimienny w tej grze zabiera głos nie mogę usunąć sprzed oczu gęby Jasona Stathama. Bardzo podobny głos.

ocenił(a) grę na 7
Lukas_Art

Oczywiście Riseny są gorsze od Gothica 1 oraz Gothica 2+NK pod względem
fabuły, klimatu, postaci, dialogów, niższego poziomu trudności, braku dubbingu polskiego,
odejścia od średniowiecznej krainy, ale i tak dają radę.
Brakowało mi w Risenach też ironicznego humoru i ciętych ripost bezimiennego i innych postaci.
Po prostu w serii to już nie było to.
Wielka szkoda, że Risen 1 i 2 nie miał dubbingu od Cd project, a w takiej Arcanii był.
Na pewno na tym straciły sporo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones