PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704253}

Risen 3: Władcy tytanów

Risen 3: Titan Lords
7,0 1 861
ocen
7,0 10 1 1861
Risen 3: Władcy tytanów
powrót do forum gry Risen 3: Władcy tytanów

Osobiście jestem zażenowany tym, w jaki sposób Piranie postanowiły zakończyć trylogię, nad którą pracowały 5 lat. Myślałem, że po zabiciu Nekrolotha, przy wyjściu do jaskini zaczepi nas Ursegor i powie, że na przykład pozbyliśmy się jednego z jego konkurentów i nic nie powstrzyma go przed zdominowaniem świata. Miałem nadzieję, że ramie w ramie z Bezimiennym z 2 w 5. i 6. rozdziale gry uda nam się wypędzić pozostałych Władców Tytanów ( w 2 części wspominano, że Ursegor walczył z innym władcą o dominację na północy) i w ten sposób zaprowadzą pokój (po cichu liczyłem na zadanie polegające na znalezieniu zbroi Władcy Tytanów z 1). A tak dostaliśmy jedynie bardzo dziwny ending - bohater wykańcza Tytana Śmierci - wychodzi z jaskini - Patty go przytula - statek odpływa i koniec. Nie można nawet porozmawiać ze swoimi towarzyszami jak to miało miejsce w części 2. Miałem zamiar dać 9, ale moja ocena spada do 7. Nie wydaje mi się żebym jeszcze kiedyś zechciał kupić grę Piranii - bazują oni tylko na popularności swojego arcydzieła - Gothica i nie chce im się wysilać. Samą nostalgią już mnie więcej nie zdobędą.

ocenił(a) grę na 7
BorekLR

Potwierdzam w 100 %. Zakończenie ssie i to mocno ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones