PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607645}

Robin Hood: Legenda Sherwood

Robin Hood: The Legend of Sherwood
7,9 4 546
ocen
7,9 10 1 4546
Robin Hood: Legenda Sherwood
powrót do forum gry Robin Hood: Legenda Sherwood

Mam ją od dziesięciu lat, przeszedłem na każdy poziomie i chyba wszystko odkryłem, co było do odkrycia. Dzisiaj znowu do niej powracam.
Arcydzieło po prostu! 10/10.

ocenił(a) grę na 10
Niepotrzebny

Mam ta gre kupilem kiedys pamietam chyba za 15 zl extra klasyki :D zajebista gra najlepszy tekst

,,znowu w zyciu mi nie wyszlo '' hahah xDD

DannielNemesis

Założę się, że z tym tekstem odwołali się do piosenki Budki Suflera, choć nie wiem, w którym roku ona została napisana https://www.youtube.com/watch?v=Hslac_tmcNE

A jeszcze odnalazłem odwołanie do Czterech pancernych. Wystarczy gwizdnąć przy jednym z dzieciaków na przykład Małym Johnem, a oni odgwizdają znaną melodyjkę.

ocenił(a) grę na 10
Niepotrzebny

Przy okazji znasz podobne gry?

DannielNemesis

Niestety w realiach średniowiecza nie widziałem żadnej gry taktycznej. Ta wydaje się być jedyna. Zaś w podobnych klimatach stworzona została gra "Desperados: Poszukiwany żywy lub martwy". Kontynuacje tej gry są pełne bugów i polecić mógłbym tylko pierwszą część. Niektórzy Robin Hooda porównują do serii Commandos.

Z legendy o Robinie jedyna dobra wydaje się jeszcze być "Robin Hood: Defender of the Crown".

Niepotrzebny

Gra mojego dzieciństwa,niesamowita.
Pamiętam mój zachwyt nad nią,nad grafiką.
Często również wracam do niej nawet teraz.
Takie gry się pamięta :)

Damx123

Szkoda tylko, że do niektórych lepiej nie wracać. Tak jak na przykład do "Vice City".

Niepotrzebny

Czemu? :)
Ja do Vice City też czasami,raz na rok...wracam.

Niepotrzebny

Zgadzam sie, genialna gra !!!
Swietne teksty, grywalnosc, grafika oraz fabula gry. To jedna z moich ulubionych. Klasyka gatunku. Dla mnie 10/10. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones