PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607645}

Robin Hood: Legenda Sherwood

Robin Hood: The Legend of Sherwood
7,9 4 546
ocen
7,9 10 1 4546
Robin Hood: Legenda Sherwood
powrót do forum gry Robin Hood: Legenda Sherwood

ULUBIONA POSTAĆ

ocenił(a) grę na 7

Którą postacią najlepiej Wam się grało/gra?

Ja zawsze nawalałem Szkarłatnym Willem, szybko pokonywał przeciwników, potem wystarczyło
ich podobijać. No i najważniejsze - wg mnie najlepiej radził sobie z rycerzami i najgorszą
jednostką w grze - KAWALERIĄ!

No i oczywiście duszenie - w niektórych momentach można tak było kilku żołnierzy pod rząd.

użytkownik usunięty
Grandziarz94

Ja najbardziej lubiłem Małego Johna z tej samej racji. Mógł działać w pojedynkę i był pacyfistycznym odpowiednikiem one-army-mena, dla Szkarłatnego Willa (tamten skrytobójca, ogłuszający na dystans i z obszarowo, a także mogący dobić wroga. Mały John, z kolei mogący ogłuszać pięścią, rozbijający gardę swoim kopniakiem i powalający wrogów obszarowo kijem :) ).

Tym samym gościem można było podkradać się do całego patrolu wrogów i po kolei eliminować ich od tyłu, a wielka siła tego bohatera pozwalała oszałamiać nawet ciężkozbrojnym rycerzy z mieczami dwuręcznymi. Potem wystarczyło zabrać ofiarę na barki, czyszcząc sobie drogę i ruszać na kolejne łowy. Idealna alternatywa dla kogoś komu zależało na wysokiej punktacji, wysokim ratingu % i sporej liczbie kompanów w początkowych fazach gry. :)

Mały John przydałby się podczas znienawidzonej przeze mnie misji, która teoretycznie była prosta, ale w praktyce różnie to bywało. Chodzi mi o misję, gdy nie możemy zabić żadnego wroga, można ich co najwyżej ogłuszać. Nie pamiętam tylko, czy był już wtedy dostępny?

ocenił(a) grę na 7
CatWoman13

Był dostępny :)

Grandziarz94

Will był rzeczywiście jedną z najlepszych postaci, ale lubię też Robinem strzelać do wrogów z dachów ;)

Grandziarz94

Braciszek Tuck :D

ocenił(a) grę na 10
Grandziarz94

Ja też przeważnie grałam Willem. Mógł ogłuszyć dużą grupę żołnierzy jednym zamachem, a potem na spokojnie dobić. Kamyczki też się sprawdzały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones