PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633775}
6,1 65
ocen
6,1 10 1 65
Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles
powrót do forum gry Sherlock Holmes and the Hound of the Baskervilles

Ale w 2011 roku??? Szukanie obiektów??? Przyznaję, że gra ma ciekawą historię i ma tylko
elementy wspólne z książką (właściwie to tylko podstawy). W tym roku, nie powinno byc takich
gier...

użytkownik usunięty
Ellen Page

Dlaczego? Ja osobiście bardzo lubię ten typ gier i uważam iż jest on miłą odmianą od 'nowoczesnych' gier. Gdyby nie było różnorodności byłoby nudno nie uważasz? :)

ocenił(a) grę na 4

Chyba masz rację. Twórcy wykorzystali wyobraźnię i poszli trochę w kierunku fantasy, ale wyszło im to bardzo ciekawie.

użytkownik usunięty
Ellen Page

Tak to było trochę dziwne, ale nawet ciekawe. Mi osobiście gra na kilometr zalatywała grą "Dracula: Love Kills" (w końcu ten sam wydawca ;p)

ocenił(a) grę na 4

Najbardziej mi się podobały obrazy postaci i opisy.

użytkownik usunięty
Ellen Page

Tak historyjka fajna, choć niektóre plansze również bardzo mi się podobały. Szkoda jedynie, ze musiałam się śpieszyć bo miałam gierkę tylko na parę godzin :P

ocenił(a) grę na 4

Ja to w tyle przeszłam..

ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

Huh? Jest 2017, a ja gram w gry hidden object z wielką przyjemnością. Tym bardziej, że dzisiejsze gry tego typu są naprawdę wysokiej jakości i dostarczają mnóstwo casualowej rozrywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones