PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630921}
6,9 77
ocen
6,9 10 1 77
Skylanders: Spyro's Adventure
powrót do forum gry Skylanders: Spyro's Adventure

Jesteś rodzicem.Poważnie zastanów się nad kupnem.
Poza starter packiem...wydatek od 100 do 180 złotych w zależności od platformy.Musisz dokupić po jednej figurce z przedstawicieli żywiołów nie obecnych w starterze dla dostępu
do wszystkich poziomów,dodatkowe 5 figurek po 40 zł najtaniej.Kolejne 200 zł.Figurki raczej trudno wymienialne miedzy pociechami ponieważ kolejnym szatańskim pomysłem jest
zapisywanie osiągnięć postaci na chipie w figurce, a nie na konsoli.Powodzenia w zakupach)))))))))))))))))))))

Marekgdapl

Dobrze powiedziałeś!

użytkownik usunięty
Marekgdapl

Ten szajs to kosztuje tyle co tygodniowe zakupy dla całej rodziny. Co gorsza, gra jest zrobiona TYLKO z myślą o kasie. Seria zniszczyła mojego ulubieńca wśród bohaterów gier wideo - Spyro. Activision to łase na szmalec świnie, które tylko czekają, by ktoś to kupił, tym samym dając im na hamburgera...

Marekgdapl

Masz przemyślenia na poziomie upalonego ziołem gimbusa.

Tooms_FW

Obsesyjny się robisz :-)

Marekgdapl

Tak było w 2012 roku. Teraz w roku 2018 cała ta zabawa jest bardzo tania. Figurki można nabywać nawet po 50gr te najbardziej popularne, a grę na konsolę za około 10zł. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones