PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616265}
7,7 1 255
ocen
7,7 10 1 1255
Star Wars: Republic Commando
powrót do forum gry Star Wars: Republic Commando

na plus:
- bardzo przyjemny i lekki gameplay
- intuicyjny system sterowania podkomendnymi
- świetna grafika
- świetna muzyka
na minus:
- sztampowa fabuła
- brak walk z bossami
- brak scenek przerywnikowych
- małe zróżnicowanie przeciwników
- małe zróżnicowanie broni
- złe zbalasowanie niekórych broni (karabin jednej z ras słabszy niż pistolet)
- podkładnaie ładunków i hakowanie kompow zdecydowanie zbyt dlugie (to powinno być max 5 sekund dla ładunków i max 7-8 dla komputerów zamiast 10 i 20)

typowa gra na raz, przejść i już nie wracać

ocenił(a) grę na 9

Z ładunkami wybuchowymi to faktycznie przesadzili,bowiem to tak wygląda jakby członek oddziału zapomniał kodu do ich aktywacji i wciskając klawisze na padakę sprawdzał wszystkie możliwe kombinacje xD Ale bez tego rozgrywka byłaby za łatwa, bowiem momenty w których musisz podkładać bomby pod ostrzałem lub osłaniać towarzysza,który to robi,by rozwalić np. jakiś kontener z droidami, należą do najcięższych.

ocenił(a) grę na 8
timcer

To mnie najbardziej denerwowało stać minutę i zakładać bombę gdy dookoła pełno super wojennych droidów. A trójka klonów ma cie osłaniać ,albo ty ich.

ocenił(a) grę na 6

Mi przeszkadzała liczebność przeciwników. ile ich nie wybijesz to tak nowi przylezą.

Na minus dodał bym jeszcze bardzo słabe działanie niektórych broni, podstawowy karabin jest bezradny w walce z ulepszonym druidem. Granat czasowy ma mały sens. Słaba SI podkomendnych.
Grafika jest nawet zadowalająca, pomijając przestrzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones