PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607209}
7,2 5 285
ocen
7,2 10 1 5285
Star Wars: The Force Unleashed
powrót do forum gry Star Wars: The Force Unleashed

Wspaniała gra!

ocenił(a) grę na 9

Jako fan gwiezdnych wojen a zwłaszcza ciemnej strony mocy bardzo się ucieszyłem na wieść o tej grze. Moje oczekiwania spełniła całkowicie. Bardzo dobra grafika i misje które aż chce się przechodzić po kilka razy. Jako że na pecety była przerabiana z konsol bałem się o jakość konwersji a zwłaszcza o sterowanie ale na szczęście daje radę. Trochę tylko denerwują komplikacje przy wybraniu elementu na którym chce się użyć mocy ale to drobnostka. Wreszcie jakiś tytuł poza Jedi Academy w którym czuć moc bohatera. Oglądanie Starkillera w akcji to czysta przyjemność. Może nie jest jakoś strasznie wyjątkową postacią ale najważniejsza jest moc którą posiada. Faktem jest jednak że gra momentami jest zbyt łatwa ale z drugiej strony dzięki temu czujemy jaką potęgą sterujemy. Fabuła jest nawet pomysłowa choć nie ma tu jakichś niezwykłych zwrotów akcji. Za to urzeka klimatem. Czego zabrakło do ideału? Możliwości wyboru między jasną a ciemną stroną mocy tak jak to było w Jedi Academy. Tak wiem że wyszły dodatkowe misje w których bohater kończy jako zły ale mi brakuje momentu w którym decydowało by się na zabicie jakieś kluczowej postaci bądź nie. Wtedy gra nabrała by jeszcze większej głębi a dla mnie stała się doskonała. Dla fanów Gwiezdnych Wojen pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) grę na 7
Pencilio

W ostatniej misji jest taki wybór. Idziesz walczyć z Imperatorem - jasna strona. Idziesz zabić Vadera - ciemna strona.

ocenił(a) grę na 9
Megafil666

Ja nie miałem takiego wyboru(Megafil może masz Sith edition)

ocenił(a) grę na 7
Jahoo74

Tak, mam Sith Edition.

ocenił(a) grę na 9
Megafil666

Ok dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones