PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820304}

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Fallen Order
7,6 5 808
ocen
7,6 10 1 5808
Star Wars Jedi: Upadły zakon
powrót do forum gry Star Wars Jedi: Upadły zakon

Ludzie chyba dają tej grze dobre oceny tylko dlatego, aby zachęcić EA do robienia gier singleplayer bez mikrotransakcji, bo dla mnie ta gra jest co najwyżej średnia.

- grafika 6/10, a najlepsze jest to, że gra ma problemy z płynnością (na PC).
- fabuła i postaci 5/10 nic zaskakującego tutaj nie ma, wygląd postaci dupy nie urywa wizualnie
- walka 5/10 nie czuć za bardzo mocy miecza świetlnego i używanych mocy Jedi.
- to całe wspinanie się i łażenie dookoła mapy jest strasznie nudne, zwykle lubię eksploracje w grach np. AC Odyssey, ale tutaj jest ona po prostu mocno męcząca.
- nie można pomijać cut scenek, co jest wkurzające,, gdy po raz 10 z rzędu trzeba oglądać to samo...
Do takiego AC Odyssey - która wciągnęła mnie już na ok. 100h, a jeszcze końca nie widać - nowe star Wars się niestety nie umywa pod względem grywalności, różnorodności świata, systemu walki, otwartości świata itp.

Gra jest zrobiona poprawnie, bo wszystko w niej działa, tylko że zamiast zrobić z tej gry coś podobnego do lepszego Force Unleashed albo Jedi Academy, to EA stworzyło kolejnego średniaka.
Ostatecznie nie skończyłem tej gry, bo mnie męczyła i nudziła, a gra ma dawać frajdę i miłe spędzenie czasu, a nie odwrotnie. Oceniam tę grę na 5/10.

Shurtugal_Eragon

Bardzo słaba gra, duże rozczarowanie, szczególnie po wielu zachwytach ze strony recenzentów. Nic dziwnego, że chwilę po premierze staniała o 30%. Nie kupujcie nawet jeśli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen! Ja swoją kopię pomęczę jeszcze przez weekend i wystawiam na allegro żeby szybko sprzedać zanim ludzie się połapią, że to bubel.

ocenił(a) grę na 5
Shurtugal_Eragon

Pelna zgoda. Kpina ze wspolczesnego PC-owego gracza sa fatalne optymalizacje teoretycznie znaczacych tytulow. Omawiana gra miewa przycinki, kompletnie niewytlumaczalne. Ale mistrzostwem swiata jest jednak proesozerny wyrob Ubisoftu:) Oczywiscie Odyssey to lepsza gra niz ta plastikowa odslona Star Wars, ale problemy z plynnoscia sa chlebem powszednim tej produkcji...

Qjaf

Powiem szczerze, że w Odyssey rzadko zdarzają się problemy z płynnością na i7-8700k+GTX 1080+16GB Ramu 3200MHz+SSD Samsung 970 EVO.
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 5
Shurtugal_Eragon

i7 7700k, gtx 1080 mini i 16 GB 2400 MHz i okolo 60 klatek poza miastem, a w ekspozycjach moze nawet 40 fps zaledwie. Byc mozeto wina RAMu?

Szczesliwego nowego roku!

Qjaf

Dzięki bardzo za życzenia i wzajemnie najlepszego!

Możliwe, gdyż procesor komunikuje się ściśle z pamięcią RAM. Także w miejscach procesorowych może Ci brakować z racji wolnego ramu 5-7 klatek. Ja gram w rozdziałce 2560x1440p i do tego procek mam podkręcony na wszystkich rdzeniach do 5.0 GHz. Ty pewnie swojego rocka też masz podkręconego od 4,8-4,9 GHz... Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
Shurtugal_Eragon

Co do tego, na moim PS4 Pro nawet przy limicie do 1080p miałem bez przerwy spadki fpsów co było okropnie denerwujące, nie mam pojęcia kto to optymalizował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones