PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607098}
6,6 1 227
ocen
6,6 10 1 1227
Street Fighter IV
powrót do forum gry Street Fighter IV

6/10 - bo to jedyna bijatyka na pc w ostatnich latach

użytkownik usunięty
Snajpero1984

Ale bardzo duży plus, że mechanika gry została zachowana z Street Fighter II.

użytkownik usunięty
Snajpero1984

Bijatyk na pc było zacznie więcej:

Batman: Arkham Asylum
BlazBlue: Calamity Trigger
seria Guilty Gear
Watchmen: The End Is Nigh
Zeno Clash

ocenił(a) grę na 7

Batman to nie bijatyka, tak samo Watchmen.... był jeszcze Mortal Kombat a teraz będzie King of Combat

Snajpero1984

I dziwić się że średnia jest tak niska jak pecetowcy oceniają gry po takich rzeczach, a nie systemie itp.

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

Dobra gra: ma ładną grafikę, dużo postaci, dużo ciosów itd, ale mnie jakoś średnio wciągnęła.
Lubię Street Fightera, ale moim zdaniem są lepsze gry np: Tekken, SoulCalibur, The King of Fighters, Power Instinct.
Dla mnie największą zaletą tej gry jest to, że jest dostępna na PC.

ocenił(a) grę na 7
grupio

Chodziło Ci o Killer Instinct może?

ocenił(a) grę na 7
Himiteshu

W Killer Instinct nie grałem, ale na pewno spróbuję. :)

ocenił(a) grę na 9
Snajpero1984

Świetna gierka, właśnie takiej bijatyki na PC mi brakowało, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Tylko w trybie wyzwań są tłumaczenia zamienione, jest skok zamiast kucnięcie i na odwrót. No a poza tym te całe zabezpieczenia to jest chora sprawa, nie dość że muszę być połączony z Windows Live żeby sobie pograć to jeszcze płyta CD musi być w napędzie, to jest PARANOJA! Płacę za grę a oni mi się tak odwdzięczają?! Ten świat schodzi na psy.

Snajpero1984

Ja bardzo lubię takie gry z "dziecinną i komiczną grafiką" Między innymi, że jest bardzo miła dla oka, i nie próbuje być na siłę "realistyczna na maksa", a zamiast tego stawia na dużo kolorów, świetne efekty graficzne i nieco przerysowane, komiksowe postacie. No i takie bajery, jak maźnięcia tuszu przy focus attackach, czy przerażenie na twarzy przeciwnika, na którym mamy zamiar użyć ultry, i przekomiczne miny strzelane przez okładanych nieszczęśników sprawiają, że gra się bardzo przyjemnie. No i za dziesięć lat współczesne gry z realistyczną grafiką będą po prostu brzydkie, a "dziecinne" gry nadal będą miały ładną grafikę. Za przykład może chociaż posłużyć Jet Set Radio.

ocenił(a) grę na 6
PootisMan

Hmmm chyba mnie nie zrozumiałeś, Pisząc że gra jest zbyt dziecinna i komiczna nie pisałem go grafice, więc nie wiem skąd ten Twój cytat :) Chodziło mi o świat, klimat i niektóre komiczne postacie. Oprawa graficzna, jak i maźnięcia tuszu są ciekawe. Pozdrawiam

Snajpero1984

Jak dla mnie wszystko jest doskonale zrobione. Większość postaci tworzą taką główną fabułę - wszyscy trafiają ostatecznie do bazy Setha, i próbują z niej uciec, po drodze załatwiając swoje sprawy, inne mają swoje wątki poboczne. Jedne mają dość mroczne historie, jak chociażby M Bison, inne zaczynają się dość ponuro, ale kończą wręcz hollywodzkim happy endem (Dhalsim, Blanka, Guile), zaś inne to komedia od początku do końca - jak w przypadku Dana czy El Fuerte. Po prostu scenarzyści przyłożyli się do tego, żeby gracz chciał zagrać inną postacią, żeby się dowiedzieć na przykład jak Chun Li na koniec znalazła się w pomieszczeniu z gazem i jak się wydostała, czy co się działo po drugiej stronie bazy.

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

Yyyy napisz tak na jakimkolwiek forum Capcomu a Cie wysmieja człowieku, popatrz jak kreskowkowo wyglada Marvel vs Capcom 3 a caly swiat w to gra i sie zachwyca

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Serio, cały świat? Nawet dzieci z Afryki? Daj spokój człowieku, ażdy ma prawo do własnego zdania.

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

Własne zdanie to czasem wielkie bzdury, pozdrawiam

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Tak Ci powtarzają koledzy z gimbazy? Skoro lepiej być lemingiem podążającym za resztą lemingów, to tak rób, ja przynajmniej mam swoje zdanie na każdy temat, może nie zawsze dobre ale przynajmniej własne. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

Bzdury gadasz a nie masz wlasne zdanie, poza tym nie pamiętam zbyt dobrze gimnazjum bo mam 25 lat

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Jeśli już to, nie gadam, a pisze gwoli ścisłości. Ty natomiast jeśli faktycznie masz 25 lat, to bardzo Ci współczuję bo masz mentalność dziecka z gimnazjum, w dodatku jesteś jak tzw. leming bez własnego zdania, co powie "forumowa większość" to jest święte. Szkoda mojego czasu na bezcelowe dywagacje w Tobą. Żegnam

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Kogo obchodzi zdanie fanów komiksów/mangi? Oni mają spaczone poczucie wizauliów(tzw. przez nich "kreska").

ocenił(a) grę na 7
tearofmankind

Kreska to jest pojęcie stosowane na uczelniach wyższych uczących rysunku więc walnąłeś ostro...

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Bardzo możliwe, że pieprznąłem głupote. Nomenklatura. Przyznaje się do błędu. Zdanie podtrzymuje.

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

Mortal Kombat, Street Fighter x Tekken, Injustice?

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

Gra jest spoko. Ma bardzo fajną muzykę, system walki prosty i skomplikowany zarazem. Przerywniki filmowe w stylu anime też są na solidnym poziomie. Ale sama gra... można od czasu do czasu pograć... i tyle. Tryb fabularny mógłby być ciekawszy, a nie tylko kilka walk, rywal i boss (no i Akuma, Gouken, Oni czy Evil Ryu o ile spełniło się po drodze jakieś wyśrubowane wymagania). Do tego ogólnie historia, za wyjątkiem całego tego bajzlu z Akumą, jest po prostu głupia.

Krol_Sedesow

"Tryb fabularny mógłby być ciekawszy, a nie tylko kilka walk, rywal i boss" - w końcu powinni odejść od tego nużącego schematu w bijatykach i robić story z konkretną opowieścią gdzie większość dostępnych postaci przewija się przez całość a nie wybierasz jedną osobę, 9 rund, boss i końcowy filmik dla tego kim grasz.

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

To jedna z lepiej cenionych bijatyk, wersja Super Street Fighter 4 jest lepsza

ocenił(a) grę na 6
Himiteshu

Osobiście nowy Mortal zrobił na mnie pozytywne wrażenie

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

MK 9 to najlepszy mortal jaki powstał :) usiąść sobie z kumplami na sofie z piwkiem przed duzym telewizorkiem i powyrywac sobie kręgosłupy z grze - bezcenne :D

ocenił(a) grę na 8
Himiteshu

Teraz jest SF 5 i MK X które są bardzo dobrymi kontynuacjami szkoda że nasza cebuloza tak mało wie o tych grach.

ocenił(a) grę na 7
ChubakaCieLubi

Ja się wychowałem w sumie bardziej na Soul Caliburze Killer Instinct

ocenił(a) grę na 8
Himiteshu

Killer Instinct to Xbox więc nie mogę coś o tym powiedzieć, Soul Calibur cóż dość specyficzna gra niestety po 5 nic się nie ukazało a i tak zagrali tam w wała bo było mniej postaci niż w 4 i później je do sprzedawali a gra wyglądała jakby była na tym samym silniku.

W dodatku story mode był tam rysunkowy i dość mało ciekawy gra już osięgneła swój max i nie wprowadziła za bardzo ciekawych nowych postaci bo Pyrakles i jego siostra to były czyste reskiny innych, w dodatku ich wątek zakrawał o romans co było dziwne.

Zdecydowanie SF 5 i MK X lepiej się mają no i to gry z dłuższym stażem. Jeszcze wyjdzie Tekken 7 na tym samym silniku co MK X i SF 5 czyli Unreal 4 engine. Można się przynajmniej spodziewać pewnych standardów.

ocenił(a) grę na 7
ChubakaCieLubi

Ja mówię o Killer Instinct Gold z 97 rolu bodajże na Nintendo 64, ale też pogrywam w reboot na Xboxie One. Faktycznie SC5 to najgorsza część, czekam na 6 z niecierpliwością i powrót ulubieńców takich jak Zasalamel, Taki, Rock czy Sophitia. Tylko Tekken 7 jest na Unreal Engine 4, MK X nie. Injustice 2 będzie na tym samym silniku co MKX i to zresztą widać

ocenił(a) grę na 8
Himiteshu

Street Fighter 5 Unreal Engine 4, MK X Unreal Engine 3 a Tekken 7 tak samo jak SF. Mimo że MK X jest na starszym enginie i tak wygląda doskonale i co ważne działa w 60 fps co w bijatykach jest kluczowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones