PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607107}
7,6 213
ocen
7,6 10 1 213
Super Mario Bros.: The Lost Levels
powrót do forum gry Super Mario Bros.: The Lost Levels

Jestem fanem Mario już 17 lat. Grałem wiele gier z serii Mario wydane na konsole po 1000 razy i będę przez całe życie odwiedzał jego przygody ale ta gra jest najgorszą grą z całej serii

ocenił(a) grę na 7
SuperMariooooo34

A czemuż to? Przecież to kalka "Super Mario Bros", tyle że z podkręconym poziomem trudności, choć przyznam, że przesadzili z nim i to bardzo. Ocena mimo wszystko zbyt surowa w stosunku do jakości gry.

ocenił(a) grę na 9
SuperMariooooo34

Najgorsze to jest Super Mario Bros 2, ale to zachodnie (--> http://www.filmweb.pl/videogame/Super+Mario+Bros.+2-1988-607108 ). Tam przerobili inną grę, dodając skiny Mariana - najbardziej leniwy z możliwych sposobów. Nintendo zrobiło po prostu room-hacka i wydało jako pełnoprawną grę. Lost Levels jest całkiem fajne, nawet pomimo wyśrubowanego poziomu trudności za co ręce załamywał nawet Shigeru Miyamoto.

ocenił(a) grę na 7
Freeman47

Giana World masz na myśli? SMB lost levels zasługuje na solidne 7/10, bo niby nie jest za długa, ale przejście poziomów wymaga czasem kombinowania jak się rozpędzić - ostatecznie wybrałem przejście gry Luigim z uwagi na wyższy skok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones