PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607106}
8,6 10 419
ocen
8,6 10 1 10419
Super Mario Bros.
powrót do forum gry Super Mario Bros.

Gdzie mogę znaleźć jakąś w miarę nieprzerobioną wersje gry? Tylko bez żadnych skomplikowanych w instalacji wtyczek, albo najlepiej bez wtyczek.

użytkownik usunięty
czuczul

http://www.giercownia.pl/gra/21431/super_mario_bros_crossover/

można grać różnymi postaciami, aczkolwiek Mario również.

Dzięki, gra się genialnie, a najlepszy jest bill r. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko nieprzerobionej, (w miarę) bez wtyczkowej Contry ; )

użytkownik usunięty
czuczul

Ja bym z kolei chciał mieć znowu pegazusa.

Każdy ma jakieś marzenia

Pegasusa można za 40zł kupić w allegro licząc z przesyłką, Do tego mario gratis;)

RadoslawKamil

Nie, nie kupisz pegasusa za 40 zł, kupisz jakiś bazarowy szrot, który nadaje się tylko do robienia zawodów, kto dalej nim rzuci.
"oryginalne" pegasusy za mniej niż 150 nie znajdziesz, a w stanie BDB czasem do 400zł dochodzą (IQ 502 rev 1 albo 2 lub MT-777DX).

czuczul

Przecież wystarczy ściągnąć ROM i Emulator odpowiedni.

Arko777

To może zrobić nawet pani Basia spod klatki, ludzie jednak wolą zagrać na konsoli.

gortat

W sumie fakt. Szkoda tylko, że dzieciństwo nie wróci razem z Mario :).

Arko777

Jak grasz na emulatorze to wtedy to nie przywróci wspomnień z dzieciństwa tak dobrze jak Pegazus. Młodsi nie będziemy, ale zawsze można wrócić na chwilkę do przeszłości i wyłowić z niej to co najlepsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones