PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635488}
6,3 512
ocen
6,3 10 1 512
Syndicate
powrót do forum gry Syndicate

Znakomity shooter 

użytkownik usunięty

Świetna gra, oczywiście nie patrzę przez pryzmat oryginału, w którego nie grałem, więc problem "coście k... zrobili z tą grą" mnie nie dotyczy, oceniam po prostu jako kolejny shooter

Niesamowicie podoba mi się design map, wizja przyszłości w takim starym dobrym stylu jak z gier na pegasusa ^^ (kojarzy ktoś Eon Mana i etapy rozgrywane w przyszłości? /m/)
Poza tym kawał dobrej soczystej strzelanki, świetne bronie (aaach to rozpoławianie przeciwników za pomocą Miniguna), emocjonujące walki z bossami przy których trzeba pomyśleć, w ogóle dosyć trudna na początku. Kapitalna strzelanina w klubie w rytm
http://www.youtube.com/watch?v=1ciY-0zH-b8 :D :D

Jak dla mnie tylko ciut gorsza od Riddicka, porównuję bo ten sam developer i to czuć. Bawiłem się przednio, a grałem z jakieś 10 godzin, co jest już przyzwoitą długością jak na te czasy.

Minusy: oślepiające światła, fabuła niby niezła, ale jak dla mnie zero emocji niosła ze sobą i w sumie tyle.

W ogóle tak jak do starych Deus Ex powstał Project Snowblind, to Syndicate jest takim odpowiednikiem w stosunku do Human Revolution. Wbrew zamiarom, tak to odczuwam po prostu.

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze jedna rzecz, która mnie urzekła. Rozgrywka była bardzo wyważona, nie było ciągłych strzelanin jak w Call of Duty, były etapy "spacerowe", jak ten po raz pierwszy w siedzibie Eurocorpu, czy na ulicach starego NYC (tam to był klimat !!!). Lubię takie coś w strzelankach, gdy można przez dłuższą chwilę odpocząć.

ocenił(a) grę na 7

patrząc wyłącznie pod kątem rozgrywki - jest wszystko, dynamika, różnorodność, świetny design broni, przeciwników, lokacji trochę mniej ale i tak dają radę. oprócz tego zbyt wiele już nie dostajemy, gra jest dosyć łatwa, stanowczo zbyt krótka, i zawiera zbyt mało treści, a ta treść to też nic ciekawego, ot co standard jakich wiele w filmach i grach. raz mieliśmy prawie możliwość wyboru, co spodobało by mi się niezmiernie - ale się nie spodobało bo nie było faktycznie żadnego wyboru.

ocenił(a) grę na 8
uFGoogle

Nie wiem jak na PC ale na PS3 grając na najtrudniejszym poziomie trudności wcale nie jest tak łatwo.
Świetna strzelanina ale grałem w lepsze.
Ps:
taffer33 ja miałem kartridż Eon Man na pegasusie chyba go przeszedłem do końca. Ale ci sie skojarzyło :)
A grałeś może w Power Blade 2 ??? podobne klimaty

ocenił(a) grę na 7
sepultura_fan

Dzięki stary za ten wpis! Od lat nie mogłem sobie przypomnieć jaki tytuł miała taka fajna gierka, w którą grałem na pegasusie. Jak tylko przeczytałem twój post przeskoczyła mi klapka w głowie i przypomniałem sobie, że to właśnie Power Blade 2. Super gra w swoim czasie - udało mi się ją wtedy przejść.

ocenił(a) grę na 7
Mordechaj_Sauerland

PS. Eaon Man (czy też Time Diver Avenger - bo pod taką nazwą ją miałem - też była super!)
Pozdro dla wszystkich pamiętających czasy Pegasusa, C64 itp.

ocenił(a) grę na 8
Mordechaj_Sauerland

Na C64 grałem raczej mało ale na Pegasusie to ograłem chyba ze 150 gier
:)

ocenił(a) grę na 7
sepultura_fan

Szacun. Sporo gier rozpracowałem na Pegasusie, ale na pewno daleko mi do setki było. Stare dobre czasy. Fajnie poznać kogoś ze "starej szkoły".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones