PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622858}

TERA

7,0 1 003
oceny
7,0 10 1 1003
TERA
powrót do forum gry TERA

Nawet nie mogę tego opisać, jak bardzo byłem napalony na Terę! Siedem oryginalnych ras, mnóstwo klas, system
walki, ciekawy świat i szalenie wyglądający przeciwnicy! Lecz, po jakimś tygodniu czar gry prysł, a wszystkie questy
sprowadzały się do "zabij x tego, przynieś y tamtego" i tak w kółko... Ile można? W tą grę po prostu trzeba grać z kolegą,
bo samemu można się zanudzić na śmierć...

ocenił(a) grę na 7

W pełni potwierdzam i się zgadzam. Sens gry tylko z kimś. Inaczej pada się z nudów. Nie opłaca się nawet tworzyć nowej postaci, gdyż wszystko robimy to samo od nowa fabularnie. Nie ma jak w przypadku Guild Wars 2 innych ścieżek fabularnych.

ocenił(a) grę na 7

W żadne MMO się nie gra samemu. Czy to z kolegami czy kimś innym czy też z jakąś gildią/klanem, z którym siedzi się na teamspeaku lub innym cudzie. W innym wypadku MMO nie ma sensu (:

Gram w tere ponad 2 lata i może co jakiś okres robiłem sobie może tydzień przerwy. System levelowania może dupy nie urywa ale end-game jest za to bogaty i się prędko nie nudzi. Gra w żadnym stopniu nie jest p2w, tyle ze trzeba poświecić bardzo dużo czasu na opanowanie do perfekcji swojej postaci, gdyż w tej grze ''gear'' za cienie nie gra tak jak w przypadku większość gier MMO tylko liczy się znajomość ataków bossów i znajomość mechaniki dungeonów.

ocenił(a) grę na 10
MrMisiekPisiek

Moze gre bede przerabiac :D nie, niech wiecej ludzi sie skrazy i moze beda robic cos co zmieni ta monotonnos :D.
DOpiero zaczynam gre :D jeszcze 50 % ostatniego Patcha xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones