PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607207}
7,5 3 764
oceny
7,5 10 1 3764
Tekken 6
powrót do forum gry Tekken 6

Gram w tę grę od Tekkena 2, niestety t część jest chyba jeszcze gorsza niż swego czasu Tekken 4 (co nie znaczy że nie jest grywalna, co to to nie). Masherstwo, brak backdasha oraz stroje postaci (w ogóle projekty postaci - Bob...) zakrawające na kpinę zabijają klimat tej gry. Grafika jakaś nędzna, muzyka również lata świetlne za tą z TTT.

ocenił(a) grę na 8
Partyzant999

No w prawie się z tobą zgodzę ale grafika przynajmniej na psp jest spoko.
Stroje no rzeczywiści idiotyczne,a ja tam najbardziej lubię III i IV

ocenił(a) grę na 7
kasztan_fw

Trójka to był całkowity szok dla mnie (choć i tak największy sentyment mam chyba do leciwej dwójki, pierwszego tytułu jaki widziałem na PSX, płyta demo one dołączana do SCPH 1002:), żaden kolejny Tekken nie wywarł już na mnie takiego wrażenia, dzisiaj ta gra przypomina nieco papier-nożyce-kamień, ale wtedy to było coś. Do dziś za to uwielbiam muzykę z tej gry, jak i intro - chyba najlepsze z całej serii. Tekken 4 ? Też się grało, ale wychodziły po pewnym czasie niedoróbki. Z tego co pamiętam to w dżungli nie za każdy raz można było wykonać pewne juggle ze względu na nierówny teren...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones