PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611385}
5,9 144
oceny
5,9 10 1 144
Terminator 2: Judgment Day
powrót do forum gry Terminator 2: Judgment Day

Dno totalne

ocenił(a) grę na 1

Pamietam ten tytuł. Byl katastrofalny. Nawet jako dzieciak nie chciało mi się w niego grać. Gra odniosła też całkowitą porażkę w mediach. Szkoda.

ocenił(a) grę na 2
Piotrek4

Zgadzam się. W to nie dało się grać.

Piotrek4

Gra na podstawie filmu. Czego innego można się spodziewać ? Na placach jednej ręki mozna policzyć naprawdę dobre gry filmowe.

ocenił(a) grę na 3
crazy_race

Była jedna dobra gra na podstawie Terminatora. Terminator Future Shock. Naprawdę genialna jednak do filmu nawiązywała w dość luźny sposób.

silencio_

Jeden z wyjątków potwierdzający regułę. W końcu to Bethesda, wiedzieli co robią.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

bethesda twórcy fallouta 76 i innych zabugowanych ścierw. akurat ta gra nie jest wyjątkiem dobrej gry na bazie filmu. terminator 2 na nesa też do nich należy. jest jednak zbyt trudny dla wiekszosci osob aby go docenili - różnorodność rozgrywki i oddanie scen z filmu.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

podaj te media, w których ta gra odniosła porażkę w tamtych czasach. pewnie masz z 15 lat i nie masz pojęcia o czym piszesz.. gadasz totalne bzdury jakbyś żył w urojeniach. w latach świetności nesa gra na kanale mtv była typowana jako jedna z lepszych gier na konsole. odniosła spory sukces. nie ma to jak pisać urojone bzdury wymyślone w pustej głowie bez żadnych dowodów i argumentacji.

ocenił(a) grę na 1
Movie_Crash_Man

Nie da się żyć w urojeniach, można żyć urojeniami. Dalej nie przeczytałem, więc musisz napisać jeszcze raz.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

kiedy nie ma sie argumentow zawsze mozna sie czepiac sposobu wypowiedzi. jak to powiedzial pewien profesorek polonistyki. kiedy chcemy klamac i byc sztuczni nie liczy sie przekaz tylko sztuka pisania i mowienia.

ocenił(a) grę na 1
Movie_Crash_Man

Nie czepiam się twojej wypowiedzi, śmieje się z twojej głupoty.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

Napisałem akurat samą prawdę. Jeśli to jest dla ciebie głupota to znaczy, że mam do czynienia ze skończonym idiotą, który nie potrafi przyznawać się do błędów.

ocenił(a) grę na 1
Movie_Crash_Man

Napisałem ci, że twoją wypowiedź doczytałem do fragmentu "żyć w urojeniach", co dało mi podstawę do stwierdzenia twojej głupoty, gdyż takie stwierdzenie jest idiotyczne. Dalej nie czytałem, więc nie wiem czy piszesz prawdę czy nieprawdę. Musisz napisać to jeszcze raz.

Abstrahując od faktu, że samostwierdzenie, że piszesz akurat (akurat w tym wypadku, w innych piszesz nieprawdę?) to naprawdę samozwańcza pochwała. Ja jestem najlepszy. Ja piszę prawdę. Ja ja ja. To ja! Nie kto inny, tylko ja! Ja Movie Crash Men.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

To jak się odniesiesz do bzdur, które napisałeś w pierwszym poście - skoro są absurdalne I NIEPRAWDZIWE ? XD


"Gra odniosła też całkowitą porażkę w mediach. Szkoda.:"

Przecież to jest bzdura.

Napisałeś stek bzdur i jedyne co robisz to nie przyznajesz się do błędu i obrażasz drugą osobę. Swojej wypowiedzi pierwszej też nie czytałeś ? XDD
Najwyraźniej twój mózg wyłącza się kiedy piszesz. XD

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

szkoda, że większość współczesnych graczy to pokraki. ta gra jest dla nich za trudna, a szkoda, bo ta gra przemyca coś i promuje niezabijanie. nie to co tępe strzelanki bethesdy.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

dodam tylko, że w polsce nie promowano żadnych gier. do nas trafiła podróba konsoli nes kiedy snes świętował już tryumfy na świecie. gdzie więc te media ? beka i kłamstwa z twojej strony moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones