PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686517}
6,8 1 206
ocen
6,8 10 1 1206
The Crew
powrót do forum gry The Crew

i nawet pięciu minut to nie trwało.
Plus:
na ulicach jest ruch uliczny i stoją zaparkowane przy krawężniku samochody
otwarte miasto

To tyle.
Co jest najważniejsze w grach wyścigowych? Fizyka jazdy. W symulatorach ma odzwierciedlać zachowanie auta w
rzeczywistości, w zręcznościówkach dawać przyjemność z jazdy. To co w The Crew zrobili jest żałosne. Jazda do przodu
przypomina NFSy, natomiast gdy chcesz skręcić... madasakra. Samochód się zachowuje bardzo podobnie jak w
zręcznościowych wyścigach na androida- płuży przodem zostawiając ślady przednich opon, ale skręca. Promień skrętu jest
mały (samochód ostro skręca i )chyba stały, bo praktycznie nie ma różnicy czy puścisz gaz podczas skrętu czy nie (w
NFSach można samochód wyczuć i puścić gaz by zacieśnić zakręt. W sumie mogę to porównać do skrętu autobusem
(NFS), a skrętu maluchem (Crew). Jeszcze ta kamera, sprawiająca wrażenie przy skręcie, że samochód się wydłuża w
kierunku, w którym skręcamy.

No i dlaczego gdy chcemy wymienić zderzak, wymieniamy go razem z lampami?

Nie polecam, szkoda kasy na ten gniot.

ocenił(a) grę na 3
polamco

Zgadam się z Tobą, badziew a nie gra 3/10

bobas1989

jak grałem w open beta to pamiętam że w ustawieniach gry czy sterowania można było wyłaczyć wspomagania i asysty, chociaż nie wiem czy to dużo zmieni, najlepszy system jazdy był w NFS:Underground 2/ Most wanted

polamco

Chłopie nie wiem o jakim demie ty mówisz... chyba o wersji Beta, ale w każdym razie grę kupiłem dzień po premierze.
Pierwszego dnia było super, jak zawsze zresztą. Nowa gra, nowa zabawa. Następnego dnia również mi się podobała, ale dnia trzeciego zaczęła mnie lekko nudzić. Czwartego dnia dwóch moich znajomych kupiło grę, graliśmy we trójkę pokonując całe USA.
Teraz gramy praktycznie dziennie od czasu kiedy ją kupili, po 3 lub nawet 4, w weekendy 5 godzin. Nie nudzi nas wcale, dopiero kiedy grasz z przynajmniej jednym znajomym czujesz esencje tej gry, w końcu sama nazwa The CREW mówi nam, że na rozgrywkę Single się w ogóle nie nastawiamy, ba nawet na pudełku jest ostrzeżenie.
Gra się niesamowicie, gra jest relaksująca, można w jej trakcie porozmawiać o wszystkim, a skupić się musisz podczas misji fabularnych, myślę, że to jest klucz do tego, że tak wiele godzin przy tym spędzamy. (zanim zapytacie dlaczego gramy zamiast wyskoczyć razem na miasto, to od razu mówię, że od jednego z nich dzieli mnie 1000 km)
Więc skoro nasze zdania na temat tej gry są tak różne to zadam ci pytanie: czy jeździłeś ze znajomymi, samemu czy z randomowymi ludźmi? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones