PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686517}
6,8 1 206
ocen
6,8 10 1 1206
The Crew
powrót do forum gry The Crew

Wystarczy spojrzeć na gameplay z E3. Mapa jest imponująco ogromna, a możliwości, jakie gra
zaoferuje z pewnością przebije NFS: Rivals. Graficznie również prezentuje się wyśmienicie i
dlatego obawiam się, że bez czterech rdzeni, pamięci 8 GB i grafiki 2 GB się nie obędzie. Cóż,
skoro The Crew ma wyjść w pierwszych miesiącach 2014 to sądzę, że uda mi się do tego
czasu usprawnić komputer. Ja na tą chwilę jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej
produkcji i mam nadzieję, że zapał nie opadnie po zagraniu w ten tytuł.

Lukasz5000

Ja liczę na świetny soundtrack, co dla mnie jest połową sukcesu ścigałki. Chociażby Burnout: Paradise, jak dotąd najlepsza gra wyścigowa, która posiada jeden z najlepszych OSTów w historii gier

Lukasz5000

http://www.youtube.com/watch?v=d4JnshyKOOQ ten trailer jest niesamowity, z początku nie byłem pewien, czy to nagrany film czy już sama gra. Teraz już wiem. Tak realistycznej grafiki nie widziałem jeszcze w żadnej grze. Nie mogę się doczekać jeszcze bardziej niż gta 5 na pc :D

5476

Pierwszy raz gdy zobaczyłem zwiastun gry, pomyślałem że to może być wymarzona gra, jednak po chwili wyczytałem że Ubisoft maczał w tym palce i czar prysł. Bo jeśli w tej grze będzie taki model jazdy jak w tych ostatnich głupich nfs, brak zmiany skrzyni biegów na manualną i brak jakiejkolwiek fabuły (tak jak np. w Most Wanted, gdzie samochody się znajdowało na ulicy zamiast je kupować) to ja podziękuje.
Już nie raz zostaliśmy zwiedzeni fajnymi zwiastunami a później się okazało że to kolejna nic nie warta gra. Oby tym razem było inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones