PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607741}
6,5 457
ocen
6,5 10 1 457
The Devil Inside
powrót do forum gry The Devil Inside

Grałem na XP-ku i z jej uruchomieniem nie miałem żadnych problemów (czasami dźwięk trochę cichł bądź w intrze się psuł ale nie przeszkadzało to na szczęście w rozgrywce) A wersje posiada Extra Gry. Jak dla mnie gierka z ogromnych "charakterem" który zapamiętujemy na długo. Pewnie jeszcze nieraz do niej wrócę choćby dla tego aby posłuchać J. Kryszaka w roli Kuby Rozpruwacza:)

ocenił(a) grę na 7
at777

uwielbiam odpychającą, pokraczną grafikę <3

użytkownik usunięty
Vanillia

Nic tam nie odpycha! :D

ocenił(a) grę na 9

Gra z mojego dzieciństwa, ech ten klimat, planuje przejść ją ponownie, mam nadzieje że pójdzie na win7.

ocenił(a) grę na 7
Mareck_filmweb

Każdą znaną grę 1980-2020 z każdej możliwej platformy (kompów/konsol) prócz Psx 4 idzie odpalić nawet na WIn 10. Kwestia Fixa, modów, emulatorów, pogrzebania. The Devil Inside podejrzewam, że odpali każdemu po wgraniu plików - dgVoodoo. Emulacja Voodoo 1-3 jest pomocna przy kilku grach 1997-2000, by działały poprawnie na Windowsach 64 bitowych 7,8,10.

ocenił(a) grę na 7
at777

To ja jaram się do dziś grami nawet z 1985 roku, a tu narzekania na grafikę z 2000 . Z drugiej strony grafika grafice nierówna. Wiele gier 2d z końca lat 80' czy początku 90' potrafi lepiej wyglądać od gier 3d z 2005 roku. Tak po prostu jest. Do klasyków w 3d częściej powstają mody graficzne od modderów niż do gier 2d. Nie ma tu przypadku. A taki Street Fighter II 1991, Super Frog 1993 czy Broken sword 1 i 2 1996-1997 potrafią zawstydzać wizualnie gry z tej dekady. Cieszy mnie jednak, ze możemy zagrać we wszystkie klasyki dzięki emulatorom wszystkich starych kompów i konsol, a modderzy tworzą znakomite tekstury HD dla klasyków, które o wiele mocniej poprawiają wygląd gier niż oficjalne remastery,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones