PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609300}
8,0 393
oceny
8,0 10 1 393
The Legend of Zelda
powrót do forum gry The Legend of Zelda

Nie przypominam sobie, aby Legend of Zelda wyszło w 1999 roku i w dodatku na PC! i Wii?! Mam nadzieję, że to poprawią, bo to chyba jakiś żart...

bezlerg66

No niestety, redaktorzy FW znowu zmoczyli. Robią dział o grach a wypisują pierdoły. Ta wersja Zeldy, była wydana na przenośnego Game Boy'a, pamiętam, że swego czasu w nią ostro młóciłem :)

ocenił(a) grę na 8
Dzida_86

A wczoraj pisałam, że najlepsze są gry-online ;p I podbijam, że Filmweb może być najlepszy jedynie w filmach ;p

Ja tam nie wiem, kiedy ta wersja powstała, bo warto wiedzieć, że wiele gier starych ma robione remake, ale w takim stopniu, że są to wersje oryginalne, które można uruchamiać na kolejnych wersjach Windowsa. Jakby co jest też tryb zgodności lub warto mieć zapasowo partycję FAT32 :))

Grałam, grałam i chciałabym to w końcu przejść kiedyś, bo wiele gier zaczynałam, ale niewiele skończyłam. Teraz mam impas, ale jak zacznę wkrótce grać to tak, żeby gry przejść i odkryć na maksa ;p

agnessailormoon

Polecam, przejście całej gry to swego rodzaju satysfakcja, a już tym bardziej tak trudnego tytułu jakim jest Zelda. W Polsce mało popularna (brak oficjalnego dystrybutora Nintendo), ale w zagranicznych rankingach bardzo często znajduje się w pierwszych dziesiątkach gier wszech czasów. Nie wiem w jaką wersję grasz, bo powstało ich bardzo dużo na różnych platformach. Przeszedłem każdą w jaką było mi dane zagrać.

Nie wiem po co wyjechałaś z tym FAT-em ;P Po prostu grasz w roma na emulatorze (emulator to program do odtwarzania konsolowych gier na komputerze). Pozdrawiam wszystkich fanów ZELDY :)

ocenił(a) grę na 10
bezlerg66

sądząc po screen'ach to jest pierwsza zelda z roku '87

kar0l

Sądząc po dacie to może być Ocarina of Time. Szkoda że nikt tego wpisu nie zweryfikował z należytą atencją.

konrad_nowakowski

Sądząc po screenach to na pewno nie jest Ocarina of Time ;)
Legend of Zelda DX - tak powinna brzmieć prawidłowa nazwa gry którą widać na zrzutach. Jest to pierwsza wersja przygód linka wydana najpierw na snes'a, a później (w okolicach 1990 r.) na kolorowego Game Boy'a.

ocenił(a) grę na 8
Dzida_86

Na screenach jest wersja z NES-a ('86).

ocenił(a) grę na 10
Yammamoto

Taka prawda.

bezlerg66

Przecież to Zelda z NESa. Zasada na filmwebie jest taka, że data, która widnieje przy grze jest najstarszą z tych platform, które są na tym portalu =_=

ocenił(a) grę na 8
bezlerg66

to jest 1 czesc z nesa ktora wyszla w usludze virtual console na wii ale w 2006 roku

ocenił(a) grę na 8
bezlerg66

Pierwsza Zelda wyszła w 1986 na NES, potem były kolejne wydania tej samej gry na współczesne konsole. W 2003 pojawiła się na GameCube, ale 1999? Nie wiem skąd ta data. Taka legendarna seria zasługuje na solidniejszy wpis w bazie danych, pewnie tą stronę dodał ktoś przy okazji 30-stu innych i nawet nie miał pojęcia co dodaje byle punkty nabić do rankingu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones