PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677696}

The Sims 3: Studenckie życie

The Sims 3: University Life
7,8 1 136
ocen
7,8 10 1 1136
The Sims 3: Studenckie życie
powrót do forum gry The Sims 3: Studenckie życie

jakieś opinie?

ocenił(a) grę na 10

najaralam sie i nie wiem czy kupowac, bo boje sie ze mnie zawioda

ocenił(a) grę na 6
vollkommen

mnie osobiście zawiodły

ocenił(a) grę na 8
vollkommen

Są całkiem niezłe..

ocenił(a) grę na 9
McFlyPL

Jak dla mnie najlepszy dodatek.

kornik134

Czy ja wiem? Lubie simsy ale ten dodatek jakoś mi nie podchodzi.
Idziemy na studia tylko po to żeby dostać więcej kasy w pracy, a i tak dyplom możemy wykupić za punkty szczęścia.
Wpływy różnych grup można zdobywać poza studiami więc żadnej rewelacji oprócz nauki nie ma. Sporo imprez, ale jak ktoś na nie chodzi to nie ma co liczyć na dobrą ocenę.
Ten pasek zdecydowanie za szybko spada, trzeba się uczyć dosłownie w kółko...sim nawet nie może się wyspać bo i tak ocena leci w dół. Akademiki to jakaś porażka, każdy sim to jakiś brudas, nikt po sobie nie sprząta. Kupiłam kiedyś pralkę i dopiero zaczął się burdel bo wszędzie walały się brudne ciuszki :D
Dla zabicia czasu można wysłać swojego ludzika na studia, ale jestem skłonna powiedzieć, że nawet jakbym go nie wysłała to nic wielkiego się nie stanie. Dodatek taki sobie, jedynie fajny jest fakt, że w końcu na parcelach publicznych jest dużo simów...chociaż może i nawet za dużo, bo na wręczenie dyplomu albo na zajęcia to się nie można dopchać do drzwi :P

ocenił(a) grę na 3
vollkommen

Mnie zawiódł. To wszystko zostało zrobione tak jakoś nie udolnie i po łebkach. Zaledwie 5 kierunków, nie da się zaczynać od studiów jak w TS2, nie da się nawet połaczyć simów stworzonych w edycji otoczenia studiów z tymi którymi gramy. Akademiki małe, mało nowych fryzur.
Jedyne fajne rzeczy to grupy społeczne, nowe przedmioty i to, że w dowolnym momencie sim może się dokształcić.
Poza tym ekran studiów ładuje się strasznie długo.

użytkownik usunięty
vollkommen

Jak dla mnie ludzie przesadzają, a dodatek naprawdę dobry :)

użytkownik usunięty
vollkommen

Moim zdaniem, warto go kupić :) Jest to naprawdę fajny dodatek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones