PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613833}
7,2 2 186
ocen
7,2 10 1 2186
Titan Quest
powrót do forum gry Titan Quest

Szukam do pogrania czegoś na podobieństwo Torchligt'a bądź Titan Quest'a (podobna konwencja gry). Interesują mnie tytuły z ciekawym trybem single player oraz możliwością dopasowania rozdzielczości na potrzeby laptopa 1366x768 - co by dostosować obraz na pełny ekran co by było cacy. Nie cieszy mnie zbytnio gra w nie za dużym "kwadracie" ani oglądanie po jego bokach dwóch pionowych, czarnych pasów. Dość irytujące. Jeżeli zna ktoś jakieś dobre tytuły, które podchodzą tutaj pod wymienione kryteria to bardzo proszę o info. Ciężko cokolwiek takiego znaleźć. Wariatem tematu nie jestem

ocenił(a) grę na 8
Jordihno

Nie wiem czy będą działać w odpowiadającej Ci rozdzielczości, ale podam tytuły: Diablo III, Sacred II, Dungeon Siege II, III.

użytkownik usunięty
Jordihno

Możesz też wypróbować darmowe Path of Exile, chociaż nie wiem, czy obsługuje podaną przez Ciebie rozdzielczość.

Obsługuje. Sam grywam w PoE na takiej rozdzielczości. I również polecam.

ocenił(a) grę na 7
Jordihno

Jeśli chodzi o gatunek hack'n'slash czyli potocznie klonów Diablo to Victor Vran - nowoczesny gameplay, Inc Adventures of Van Helsing - genialny klimat i muzyka, Grimdawn - niesamowicie zapowiadające się Early Access lub nadchodza Umbra. Mało jest dobrych gier hack'n'slash. Wszystkie gry poza Umbrą bez problemu działają w niskich rozdzielczościach, ale myslę, że po prawie półtorej roku kupiłeś już lepszy sprzęt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones