PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613833}
7,2 2 186
ocen
7,2 10 1 2186
Titan Quest
powrót do forum gry Titan Quest

Bardzo fajna gra, jedyna z klonów Diablo 2 w którą mi się miło grało i nie wyrzuciłem jej do kosza po minucie.
Rewelacyjna grafika w stosunku do wymagań ale najważniesze to grać w nią tylko i wyłącznie po zainstalowaniu dodatku Immortal Throne.
A dlaczego a dlatego że dodatek wyeliminowywuje wszystkie błędy z którymi zmagał się Titan Quest.
A są to częste wieszania się gry i całego systemu "na sztywno - potrzebny restart", w dodatku I.T. poprawiono grafikę i współpracę z kartami ATI Radeon.
Tak więc jeśli ktoś będzie chciał zagrać w T.Q. to niech gra w niego poprzez Immortal Throne.

tomucho77

Z klonów D2 jest o wiele lepsze Sacred . Titan Quest jest...nudny. Po kilku(nastu) godzinach zwyczajnie zrezygnowałem z grania bo mi się nie chciało :D Nie ma w sobie niczego takiego co by mnie przyciągało do monitora, nie miałem syndromu "jeszcze jednego questa/potwora/levela".

Może gdybym zagrał w Immortal Throne to zmieniłbym opinię ale mimo tego, że mam płytkę z IT w domu to nie mam na grę ochoty. Miała swoją szansę i nie wykorzystała jej :)

ocenił(a) grę na 5
PhateAdemar

Pod wzgledem fabuły Sacred jest lepsze ale pod wzgledem wypadania sprzętu czy też uśmiercania potworków Titan jest lepsze. W Sacred ubijemy potworka oddalimy się z miejsca na chwilkę, a zaraz znowu pojawia się tenże potworek spowrotem.

tomucho77

Nie pojawia się zaraz ;] Jeżeli opuścisz dany region to dopiero wtedy. A co do sprzętu to zwyczajnie nie pamiętam jak to w Titanie wyglądało ale ja bardzo lubię sprzęt z Sacreda - miliard różnych zwykłych przedmiotów, przypisane do klas, zestawy, jakieś itemy wyjątkowe, do tego możliwość upgrade'owania... nierzadko mam sporą zagwozdkę jak się wyekwipować.

ocenił(a) grę na 5
PhateAdemar

A czy w Diablo 2 lub Titan Queście po opuszczeniu regionu potworki ożywały ?

Właśnie te ożywianie się potworków czyni z Sacreda gorszą grę.

tomucho77

W mojej opinii wcale nie czyni to z sacreda gorszej gry. Lokacje przynajmniej nie są puste gdy musimy odwiedzić je jeszcze raz, na dobrą sprawę z większością potworków nie trzeba walczyć ale jeśli ktoś chce to może sobie poexpić, poeksperymentować z czarami, popróbować wyloocić jakiś fajny sprzęt.

Mi to w zupełności nie przeszkadza i wcale nie jest minusem.

tomucho77

Zgadzam się to bardzo irytujące w Sacred.

PhateAdemar

No dobra... ale mowa o 1 czy drugiej cześci gry? Bo czytałem, że ponoć Sacred 2 już nie jest z takim smaczkiem zrobiona co część pierwsza.

Pozdrawiam!
A póki co instaluję ponownie Titan Quest Immortal Throne :-) Fajna gierka.

khazad7_2

Tutaj raczej cały czas trzymamy się jedynki :) Swoją drogą w dwójkę nie miałem nawet okazji pograć :/

użytkownik usunięty
PhateAdemar

Z klonów D2 jest o wiele lepsze Sacred . Titan Quest jest...nudny
Odwrotnie
Pod wzgledem fabuły Sacred jest lepsze
Tak, ganiasz za facetką która okazuje się wrogiem...

PhateAdemar

Też mi wieszała na sztywno ale problem tkwił w sterownikach karty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones